Program
Sobota 14. 8. 2021 10:00 - 20:00
Big Green Egg Cooking stage
reprodukovaná hudba
křest knihy Slunečná kuchařka a Slunečné zástěry herečkami (Eva Burešová, Lucie Benešová a Iva Hüttnerová) z oblíbeného seriálu Slunečná
Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři
Slavnostní zahájení - starosta MO Plzeň 3 - David Procházka, Mgr. Radka Trylčová - zastupitelka Plzeňského kraje a Mgr. Miroslav Brabec, první místostarosta MO Plzeň 1, pořadatel festivalu Petr Jirásek
Iveta Fabešová - cukrářská show
Klára Michalová - šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a herečka Lucie Benešová ze seriálu Slunečná
Zdeněk Pohlreich - cooking show
Menu cooking show
SOBOTA - COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem
SOBOTA - COOKING SHOW Č.2
Salát z fenyklu a červené řepy s limetkovým sýrem a grapefruitem
Šafránové risotto s lískovými oříšky a rajčatovým concassé
Telecí filet Rossini s restovanými foie gras a listovým špenátem
PÁTEK/NEDĚLE – COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem
Jaroslav Sapík - ukázky vaření zvěřiny - Českomoravská myslivecká jednota
Zdeněk Pohlreich - cooking show
Menu cooking show
SOBOTA - COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem
SOBOTA - COOKING SHOW Č.2
Salát z fenyklu a červené řepy s limetkovým sýrem a grapefruitem
Šafránové risotto s lískovými oříšky a rajčatovým concassé
Telecí filet Rossini s restovanými foie gras a listovým špenátem
PÁTEK/NEDĚLE – COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem
Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.
reprodukovaná hudba
konec
Škola Kávy Coffee stage
otevření areálu
reprodukovaná hudba
Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.
Burma Coffee - výjimečná zrna z Myanmaru, jejich pěstování a zpracování
Orient Café - plzeňská pražírna: Příprava kávy z džezvy s ochutnávkou
Pražská čokoláda Steiner-Kovařík - o čokoládě od mýtů až po její přínosy s držitelem Great Taste Awards
Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky
Pražírna Voznice - vliv přípravy na chuťový profil kávových nápojů (spojeno s degustací)
Coffee Tasting - Škola kávy - soutěž v degustaci kávy pro návštěvníky
Enzo Bencini - Příběh milovníka kávy Enza Bencini
Pražírna Hrunek - Vimperk: - rodinná kavárna s pražírnou, pražení kávovníkových zrn
pauza
Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.
reprodukovaná hudba
konec
Vinařská zóna - řízené degustace
otevření areálu
reprodukovaná hudba
Vinařství Thaya - sommeliér Ing. Jakub Smrčka - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.
Vinařství Arte Vini a Melememaso - párování vín Arte Vini a prémiových paštik Melememaso oceněných v Great Taste Awards - sommeliér Bc. Vlastimil Ducký a Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.
Vinařství Knoll - sommeliér Stanislav Crhák - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.
Premier Wines & Spirits - sommeliér Tomáš Brůha, Degustace prémiových bublinek od Premier Wines & Spirits - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.
pauza
DIVINUM - sommeliér Čeněk Petrucha, degustace italských vín včetně tradičních italských delikates - 395 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.
reprodukovaná hudba
konec
Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita
Slunečný autobus - Ve speciálním Slunečném autobuse dorazí herci z oblíbeného seriálu. Čekají vás rozhovory s herci, hudební vystoupení Petra Kotvalda, autogramiáda Lucie Benešové, Dany Batulkové, Evy Burešové, Ivi Hüttnerové. Odpolednem plným zábavy provede Eva Decastelo.
Neděle 15. 8. 2021 10:00 - 17:00
Big Green Egg Cooking stage
otevření areálu
reprodukovaná hudba
Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři
Zdeněk Pohlreich - cooking show
Menu cooking show
SOBOTA - COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem
SOBOTA - COOKING SHOW Č.2
Salát z fenyklu a červené řepy s limetkovým sýrem a grapefruitem
Šafránové risotto s lískovými oříšky a rajčatovým concassé
Telecí filet Rossini s restovanými foie gras a listovým špenátem
PÁTEK/NEDĚLE – COOKING SHOW Č.1
Grilované krevety se salátem panzanella
Prsa z kukuřičného kuřete se zeleninovou ratatouille a omáčkou ze sušených rajčat
Grilovaná chobotnice s římským hrachem a chorizem