Plzeň - OC Plzeň Plaza 20. a 21.5.2017

Fotoreport z plzeňského festivalu 2017

Přinášíme Vám oficiální  fotoreport  z BOSCH FRESH FESTIVALU Plzeň 2017. Díky Vám jsme si společně vychutnali již sedmý ročník festivalu. Děkujeme Vám za přízeň a za to že jste si spolu s námi užili krásný víkend plný té nejlepší gastronomie. V roce 2018 na viděnou.

Plzeňský BOSCH FRESH FESTIVAL si nenechaly ujíst desetitisíce návštěvníků

Tradiční gurmánský festival, který proběhl o víkendu 20. – 21. května za OC Plzeň Plaza, navštívilo desetitisíce návštěvníků. Na sedmém ročníku mohli návštěvníci v sobotu a neděli zažít klasickou i netradiční gastronomii a kuchařské show slavných šéfkuchařů. Soutěžilo se také o Západočeskou restauraci roku a loňské...

BOSCH FRESH FESTIVAL již tento víkend v Plzni. Praktické informace pro návštěvníky!

Gurmánský festival v Plzni startuje, již po sedmé, tento víkend 20. a 21. května. Pro návštěvníky je připraveno dobré jídlo a pití, klasická i netradiční gastronomie, zahraniční speciality, živé show věhlasných šéfkuchařů a další bohatý sobotní a nedělní program.

Koprovka s vizáží mýdlové bubliny nebo mojito ve rtěnce? To je molekulární gastronomie, kterou najdete na BOSCH FRESH FESTIVALU!

Gurmánský Bosch Fresh Festival je vyhlášený nejen fantastickou tradiční gastronomií, ale i gurmánskými zážitky různých směrů.  Gastronomický směr, který bychom Vám ale chtěli přiblížit, je tak zvaný  MOLEKULÁRNÍ CATERING  nebo také  GASTRONOMIE TŘETÍHO TISÍCILETÍ.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Největší gurmánský festival letos zavítá do čtyř měst, Českých Budějovic, Plzně, Liberce a Pardubic a opět potěší všechny milovníky kávy. Na Coffee stage by Siemens se opět doví vše, co o kávě ještě nevěděli a ochutnají to nejlepší, co současný trh s kávou nabízí.

Víte, jak chutná Baracuda nebo krokodýl? Na BOSCH FRESH FESTIVALU to zjistíte!

Gurmánský Bosch Fresh Festival, který se letos opět koná ve čtyřech městech - České Budějovice, Plzeň, Liberec a Pardubice, nabídne bohatý program založený na netradičních gurmánských zážitcích. Kromě klasických gastronomických pochoutek a živých vystoupení kuchařských es, přestaví festival také zajímavé  kulinářské...

Snoubení fantastického jídla s jedinečnými víny? Ano! Na gurmánském Bosch Fresh festivalu

Letošní ročník gurmánského Bosch Fresh festivalu, se ponese v duchu prezentace nejen české, ale i zahraniční gastronomie. S podtitulem OCHUTNEJ SVĚT! láká milovníky dobrého jídla 4 měst, do Českých Budějovic, Liberce, Plzně a Pardubic. Všude představí nejen skvělé jídlo, ale také výborné víno a ukáže, jak vše snoubit k...

Bosch Fresh festival oslaví 175. narozeniny plzeňského ležáku gurmánskou cestou kolem světa!

Letošní ročník gurmánského Bosch Fresh festivalu se rozjede do 4 měst, s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!  Všem návštěvníkům akce v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci a Pardubicích nabídne kromě klasické gastronomie i mnoho ze zahraničních specialit a vše doplní výborným pivem světové kvality.  

OCHUTNEJ SVĚT se Zdeňkem Pohlreichem a dalšími, na BOSCH FRESH FESTIVALU, největším českém festivalu dobrého jídla a pití!

Město Plzeň se spolu s dalšími městy, kterými jsou České Budějovice, Pardubice a Liberec, stane, již po sedmé, hostitelem Bosch Fresh festivalu roku 2017. Že se jedná o prvotřídní akci, potvrzuje i fakt, že záštitu nad celým projektem převzal ministr zemědělství Marián Jurečka.   Jak je pro tuto událost řadu let...

Fotoreport z plzeňského festivalu

Přinášíme vám oficiální fotoreport z BOSCH FRESH FESTIVALU Plzeň 2016. Díky vám jsme si společně vychutnali historicky nejúspěšnější díl festivalu. Děkujeme vám za vaši přízeň a za to že jste si spolu s námi užili krásný víkend plný té nejlepší gastronomie. V roce 2017 na viděnou.

Fotoreport z Prima Fresh Festivalu 2015

Přinášíme vám fotoreport z Prima FRESH Festivalu Plzeň a zároveň děkujeme všem návštěvníkům i účastníkům za úžasnou atmosféru, která festival provázela. Zažili jsme spolu s vámi povedený víkend a už teď se těšíme na Prima FRESH Festival Plzeň 2016. Vaše náklonnost a hojná návštěvnost je pro nás zavazující a uděláme...

Copyright © 2021 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook