Gurmánský festival
dobrého jídla a pití

OC Plzeň Plaza 20. až 22.5.2016

Nově bude na festivale Coffee stage, na které budou probíhat degustace kávy neboli cupping, ukázky pražení kávy, přípravy různých druhů kávy, lateart, workshopy a další..

Espresso Longberry

Specializovaná pražírna kávy a e-shop

www.longberry.cz
Komenského náměstí 8, Kralupy nad Vltavou

Dos Mundos

výběrová pražírna kávy

www.dos-mundos.cz
Korunní 31, Praha 2 Vinohrady

Anker Coffee

pražírna

www.facebook.com/prazirna.plzen
Koterovská 250/14 Plzeň

Mezzo caffè

www.mezzo.cz
Holešovický nábřeží 1366, Praha 7

Rodinná pražírna kávy z industriálního prostředí pražských Holešovic, jejíž tradice sahá do roku 1991, je vedena již druhou generací Šorejsů.


Zabýváme se dovozem kávy a následným pražením dle vlastních bohatých zkušeností a lety prověřených postupů. Zaměřujeme se především na jednodruhové arabiky ze všech koutů světa a smíme Vám nabídnout skutečně pestrou škálu - přes 40 druhů jednodruhových káv a vlastních směsí, kávy v bio kvalitě, od drobných pěstitelů, ale také kávy z prestižní mezinárodní soutěže „Cup of excellence" http://www.allianceforcoffeeexcellence.org/en/


Smíte se spolehnout na perfektní péči, od vyložení z kamionu, precizní kontrolu každého zrna, následné pražení, pečlivé balení a expedici.
Všechny zmíněné práce stále provádíme ručně a s láskou, neboť nám ze všeho nejvíce záleží na naprosté spokojenosti našich zákazníků. Hlavním cílem rodinné pražírny je dodávat kvalitní čerstvou kávu za přijatelnou cenu a především bez zbytečných marketingových příplatků. 

Copyright © 2021 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook