Gurmánský festival
dobrého jídla a pití

Program

PÁTEK 20. 5. 2016 SOBOTA 21. 5. 2016 NEDĚLE 22. 5. 2016

PÁTEK 20. 5. 2016

Bosch workshop stage

15:00 otevření areálu
15:00 - 16:00 reprodukovaná hudba
16:00 - 16:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
17:00 - 17:30 Veronika KOKO Kokešová - menudomu.cz
18:00 - 18:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
19:00 - 19:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
19:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Bosch Cooking stage

15:00 otevření areálu
15:00 - 16:00 reprodukovaná hudba
16:00 - 17:00 Jan Malachovský - Retigo cooking show
17:00 - 18:00 Markéta Krajčovičová - božské dorty od Markéty show
18:00 - 19:00 Veronika KOKO Kokešová - menudomu.cz
19:00 - 19:30 Vladimír Vaňek a Vladislav Stuparič - párování sýrů s Králem Sýrů
19:30 - 21:00 Oldies diskotéka Luďka Jaroše
21:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

SOBOTA 21. 5. 2016

Bosch workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 12:30 Jitka Ulihrachová - Makro cooking show
13:00 - 13:30 Prima Ohnivé Kuře cooking show
14:00 - 14:30 Zdeněk Pohlreich
15:00 - 15:30 Klára Michalová a Gábina Kratochvílová - Prima Fresh - sladká kuchařka
16:00 - 16:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
17:00 - 17:30 Dalibor Navrátil
18:00 - 18:30 František Kšána ml. a šéfkuchař Marek Janouch - restaurace Lokál Plzeň
19:00 - 19:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
19:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 12:00 Klára Michalová - Prima Fresh cooking show
12:00 - 13:00 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 14:00 „Jak se vaří umění“ s podtitulem Od Aidy ke Caligulovi… S umělci Divadlem Josefa Kajetána Tyla Ivankou Veberovou, Petrem Konášem a Michalem Štěrbou
14:00 - 15:00 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
15:00 - 16:00 Petr Stádník - Makro cooking show
16:00 - 17:00 Zdeněk Pohlreich
17:00 - 17:30 Václav Berka - škola čepování piva s Pilsner Urquell
17:30 - 18:30 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
18:30 - 19:30 Antonio Taraborelli - Gargano
19:30 - 21:00 Oldies diskotéka Luďka Jaroše
21:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 Chilližrout hot food cooking show
14:00 - 14:30 František Kšána ml. a šéfkuchař Marek Janouch - restaurace Lokál Plzeň grill show
15:00 - 15:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
16:00 - 16:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
17:00 - 17:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
18:00 - 18:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
18:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Lukáš Zugar - Dos Mundos
12:00 - 12:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
13:00 - 13:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
14:00 - 14:30 Anker Coffee - Petr Kotva, cesty za kávou Sumatry, Indonásie, Kopi Luwak. Cibetková káva.
15:00 - 15:30 Lukáš Zugar - Dos Mundos
16:00 - 16:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
17:00 - 17:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
18:00 - 18:30 Anker Coffee - Petr Kotva, cesty za kávou Sumatry, Indonásie, Kopi Luwak. Cibetková káva.
18:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

NEDĚLE 22. 5. 2016

Bosch workshop stage

10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 12:30 Petr Ocknecht - entomofágie
13:00 - 13:30 Oldřich Sahajdák - držitel michelinské hvězdy
14:00 - 14:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
15:00 - 15:30 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
15:30 - 16:30 reprodukovaná hudba
16:30 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 12:00 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
12:00 - 13:00 František Kšána ml. a šéfkuchař Marek Janouch - restaurace Lokál Plzeň
13:00 - 14:00 Dalibor Navrátil
14:00 - 15:00 Petr Ocknecht - entomofagie
15:00 - 16:00 Oldřich Sahajdák - držitel michelinské hvězdy
16:00 - 16:30 vyhlášení vítězů a předání cen
16:30 konec

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 bude upřesněno
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
14:00 - 14:30 František Kšána ml. a šéfkuchař Marek Janouch - restaurace Lokál Plzeň grill show
15:00 - 15:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
15:30 - 16:30 reprodukovaná hudba
16:30 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Anker Coffee - Petr Kotva, cesty za kávou Sumatry, Indonásie, Kopi Luwak. Cibetková káva.
12:00 - 12:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
13:00 - 13:30 Roberto Trevisan - škola kávy
14:00 - 14:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
15:00 - 15:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
16:00 - 16:30 Roberto Trevisan - škola kávy
16:30 konec

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

  • Tatrák z tuňáka s kaviárem, křepelčím vejcem a omáčkou Ponzu
  • Vepřová líčka v asijském stylu
  • Risotto z kalamáry a chorizem

Menu 2:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

  • Marinovaná červená řepa s kozím sýrem, piniovými oříšky a dresinkem z červeného vína
  • Tagliolini s krevetami a rajčaty 
  • Biftek s omáčkou Bérnaise a bramborovým rosti

Menu 3:

Bosch Workshop stage

  • Tagliolini s krevetami a rajčaty 

Oldřich Sahajdák

držitel michelinské hvězdy
www.ladegustation.cz

Více informací

Menu 1:

Cooking stage:

  • ředkvička & šalvěj
  • celer & bazalka
  • zelí & škvarky
  • cibule & špek
  • houby & fleky
  • ovčí sýr & šťovík
  • vaječný koňak & čokoláda

Menu 2:

Workshop stage.

  • cibule & špek
  • vaječný koňak & čokoláda

Dalibor Navrátil


Facebook: Dalibor Navrátil

Petr Koukolíček

extrémní catering a molekulární kuchyně
www.petrkoukolicek.cz

Facebook: Petr Koukolíček

Více informací

Menu 1:

  • Jedlé ohniště - dřevěné uhlí z manioku a popel ze sépie

  • Krokodýl - v červené kari pastě, černá quinoa, pěna z medvědího česneku

  • Rozbité vejce - jedlá skořápka, jogurtový bílek připravený v kapalném dusíku, žloutek z pomeranče a pomerančového likéru, fialková vata

  • Nitro zmrzlina z mladého jehličí

František Kšána ml.

restaurace Lokál Plzeň
www.lokal-poddivadlem.ambi.cz

Menu 1:

  • Příběh špekáčku - příprava špekáčků od surového masa, natlačení do střívek, vyuzení a ochutnání.
  • Buřty na pivě

Jana Florentýna Zatloukalová

Kuchařka pro dceru
www.kucharkaprodceru.cz

Facebook: Jana Florentýna Zatloukalová

Více informací

Menu 1:

Cooking stage: Letní menu

  • Krémová cuketová polévka
  • Rychlý domácí kuřecí gyros
  • Jahodový krambl s rebarborou

Menu 2:

Grill stage: Grilování pro ženy

  • Zelenina na grilu ve třech podobách, kterými uchvátíte každého muže

Menu 3:

Workshop stage: Sedmero salátové bohyně

  • Sedm zásad, jak připravit ten nejlepší salát

Karolína Kamberská

Bosch cooking show

Facebook: Karolína Kamberská

Více informací

Menu 1:

  • Paštičky z listového těsta plněné uzenými rybami a rukolovým pestem

  • Šťavnatý losos s kořenovou zeleninou v páře a s citrusovým dipem

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Cooking stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos 
  • Štír macerovaný v rumu Presidente 15 aňos, koriandru, chilli a limetce, podávaný na mladém salátku

Menu 2:

Workshop stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos
  • Smažený šváb s domácím chutney

Petr Stádník

Makro cooking show
www.makro.cz

Menu 1:

  • Pstruh - jednoduše a zase trochu jinak

cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

Klára Michalová

Prima Fresh cooking show

Facebook: Klára Michalová

Menu 1:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

Gábina Kratochvílová

Prima Fresh cooking show společně s Klárou Michalovou

Markéta Krajčovičová

božské dorty od Markéty
www.misscake.cz

Menu 1:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

Jan Malachovský

Retigo
www.retigo.cz

Více informací

Menu 1:

  • Předkrm: Candát v papilotě se šťovíkovou párou, chřest, limetkový olej, choron omáčka
  • Hl. chod: Stařený hovězí steak 500g, uzený smrkovým jehličím, ratatoullie mille feuille, pažitkové květy
  • Dezert: České buchty v rendlíku s tuzemským ovocem, karamelová omáčka, meduňkový olej

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

Marek Janouch

restaurace Lokál Plzeň
www.lokal-poddivadlem.ambi.cz

Jitka Ulihrachová - Makro cooking show

www.makro.cz

Menu 1:

  • Pstruh - jednoduše a zase trochu jinak

Veronika Koko Kokešová

menu domů
www.menudomu.cz

Facebook: Veronika Koko Kokešová

Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook