Gurmánský festival
dobrého jídla a pití

Program

SOBOTA 18. 6. 2016 NEDĚLE 19. 6. 2016

SOBOTA 18. 6. 2016

Bosch workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 13:00 Jitka Ulihrachová - Makro cooking show
13:00 - 13:30 Klára Michalová - Prima Fresh - sladká kuchařka
14:00 - 14:30 Zdeněk Pohlreich
15:00 - 15:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
16:00 - 16:30 Petr Ocknecht - entomofágie
17:00 - 17:30 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
18:00 - 18:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
19:00 - 19:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
19:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 12:00 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
12:00 - 13:00 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 14:00 Markéta Krajčovičová - božské dorty od Markéty
14:00 - 15:00 Klára Michalová - Prima Fresh cooking show
15:00 - 16:00 Jitka Ulihrachová - Makro cooking show
16:00 - 17:00 Zdeněk Pohlreich
17:00 - 17:30 Vojtěch Homolka - škola čepování piva s Pilsner Urquell
17:30 - 18:00 Vladimír Vaňek a Vladislav Stuparič - párování sýrů s Králem Sýrů
18:00 - 19:00 Petr Ocknecht - entomofágie
19:00 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Vojta Hrubý - Chilližrout hot food cooking show
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
14:00 - 14:30 Think food - Kateřina Obrazová
15:00 - 15:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
16:00 - 16:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
17:00 - 17:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
18:00 - 18:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
18:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Roberto Trevisan - škola kávy
12:00 - 12:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
13:00 - 13:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
14:00 - 14:30 Petr Kupček - Mlsoun
15:00 - 15:30 Roberto Trevisan - škola kávy
16:00 - 16:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
17:00 - 17:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
17:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

NEDĚLE 19. 6. 2016

Bosch workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 12:30 Meg v kuchyni
13:00 - 13:30 Dalibor Navrátil
14:00 - 14:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
15:00 - 15:30 Marcel Ihnačák
15:30 - 16:30 reprodukovaná hudba
16:30 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:15 - 11:00 Jan Malachovský - Retigo cooking show
11:00 - 12:00 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
12:00 - 13:00 Marcel Ihnačák
13:00 - 14:00 Ivan Vodochodský
14:00 - 15:00 Malaz Al Youssef - restaurace Noor
15:00 - 16:00 Dalibor Navrátil
16:00 - 16:30 vyhlášení vítězů a předání cen z rukou hejtmana pardubického kraje pana Martina Netolického
16:30 konec

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Meg v kuchyni
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
14:00 - 14:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
15:00 - 15:30 Ivan Vodochodský - grill show
15:30 - 16:30 reprodukovaná hudba
16:30 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
12:00 - 12:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
13:00 - 13:30 Roberto Trevisan - škola kávy
14:00 - 14:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
15:00 - 15:30 Tomáš Bilík - dům kávy, Espresso je jen jedno ( prezentace přístrojů Catler )
16:00 - 16:30 Roberto Trevisan - škola kávy
16:30 konec

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

  • Italská polévka Ribolita 
  • Pluma s omáčkou Romesco a čerstvým chřestem
  • Vejce ala Carbonara

Menu 2:

 cooking show bude tlumočena do znakového jazyka

  • Strascinati s králičím ragout bolognese
  • Králičí hřbet v lardu s lanýžovými nočky a šampaňskou omáčkou 
  • Mořský vlk au Pistou

Menu 3:

Bosch Workshop stage

  • Vejce ala Carbonara

Marcel Ihnačák


Facebook: Marcel Ihnačák

Více informací

Menu 1:

  • Gehakte leber - jatrová paštika
  • Choulet - kroupy s kachním masem a fazolemi
  • Povidlové tašky

Ivan Vodochodský


Facebook: Ivan Vodochodský

Menu 1:

Cooking stage: Letos se zaměříme na jednu z nejzdravějších surovin v naší kuchyni – hlívu ústřičnou. V kombinaci s tradičními českými surovinami uděláme božské pokrmy

  • ZELENINOVÝ KRÉM S HLÍVOU
  • PLACKY S BRYNZOU A HLÍVOU
  • SIVEN, KAPUSTA, CHŘEST A HLÍVA

Menu 2:

Grill stage: Na grill stage uděláme oblíbené recepty ze seriálu Ohnivý kuře

  • KUŘECÍ SATAY
  • KUŘE PIRI PIRI

Dalibor Navrátil


Facebook: Dalibor Navrátil

Petr Koukolíček

extrémní catering a molekulární kuchyně
www.petrkoukolicek.cz

Facebook: Petr Koukolíček

Více informací

Menu 1:

  • Jedlé ohniště - dřevěné uhlí z manioku a popel ze sépie

  • Krokodýl - v červené kari pastě, černá quinoa, pěna z medvědího česneku

  • Rozbité vejce - jedlá skořápka, jogurtový bílek připravený v kapalném dusíku, žloutek z pomeranče a pomerančového likéru, fialková vata

  • Nitro zmrzlina z mladého jehličí

Jana Florentýna Zatloukalová

Kuchařka pro dceru
www.kucharkaprodceru.cz

Facebook: Jana Florentýna Zatloukalová

Více informací

Menu 1:

Cooking stage: Letní menu

  • Krémová cuketová polévka
  • Rychlý domácí kuřecí gyros
  • Jahodový krambl s rebarborou

Menu 2:

Grill stage: Grilování pro ženy

  • Zelenina na grilu ve třech podobách, kterými uchvátíte každého muže

Menu 3:

Workshop stage: Sedmero salátové bohyně

  • Sedm zásad, jak připravit ten nejlepší salát

Malaz Al Youssef

restaurace Noor
www.noor.cz

Více informací

Karolína Kamberská

Bosch cooking show

Facebook: Karolína Kamberská

Více informací

Menu 1:

  • Paštičky z listového těsta plněné uzenými rybami a rukolovým pestem

  • Šťavnatý losos s kořenovou zeleninou v páře a s citrusovým dipem

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Cooking stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos 
  • Štír macerovaný v rumu Presidente 15 aňos, koriandru, chilli a limetce, podávaný na mladém salátku

Menu 2:

Workshop stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos
  • Smažený šváb s domácím chutney

Jitka Ulihrachová

Makro cooking show
www.makro.cz

Menu 1:

  • Pstruh - jednoduše a zase trochu jinak

Klára Michalová

Prima Fresh cooking show

Facebook: Klára Michalová

Markéta Krajčovičová

božské dorty od Markéty
www.misscake.cz

Jan Malachovský

Retigo
www.retigo.cz

Více informací

Menu 1:

  • Předkrm: Candát v papilotě se šťovíkovou párou, chřest, limetkový olej, choron omáčka
  • Hl. chod: Stařený hovězí steak 500g, uzený smrkovým jehličím, ratatoullie mille feuille, pažitkové květy
  • Dezert: České buchty v rendlíku s tuzemským ovocem, karamelová omáčka, meduňkový olej

Mahmoud Barnawi

restaurace Noor
www.noor.cz

Více informací

Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook