Program

SOBOTA 19. 5. 2018 NEDĚLE 20. 5. 2018

SOBOTA 19. 5. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
12:30 - 13:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
13:30 - 14:00 Marcel Ihnačák a moderátoři ZAK TV
14:30 - 15:00 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
15:30 - 16:00 Petr Benda - kreativní šéfkuchař Lokálů a Stanislav Pressl - šéfkuchař Lokálu Pod Divadlem
16:30 - 17:00 Klára Michalová + Denisa Pfauserová + Eva Čížkovská Prima Fresh
17:30 - 18:00 Jaroslav Příhoda
18:30 - 19:00 Jaroslav Šůla - Mexická restaurace Pancho´s
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:45 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
11:45 - 12:00 Slavnostní zahájení - starosta UMO1 Mgr. Miroslav Brabec a starosta UMO3 Radislav Neubauer
12:00 - 12:45 Marcel Ihnačák a Miroslav Brabec starosta Městského obvodu Plzeň 1
13:00 - 13:30 Václav Berka - škola čepování s Pilsner Urquell
13:30 - 14:10 BEKO - Roman Vaněk - DOBRODRUŽNÝ SVĚT GASTRONOMIE - mýty, fakta, humor
14:15 - 15:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
15:10 - 15:50 Klára Michalová + Eva Decastelo + Matěj Rychlý + Monika Leová z TV Prima
16:00 - 16:45 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
17:00 - 17:45 Filip Töpfer - Husí Játra cooking show
18:00 - 18:45 ČRo Plzeň Zdraví v cajku MUDr. Miroslav Šuta a Vladimír Šťovíček
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Školy kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková proč je třeba školení baristů, příprava espressa a latte artu.
12:30 - 13:00 Lněníček - Espresso Longberry
13:30 - 14:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
14:30 - 15:00 Hosté Školy kávy - Gustavo Guillen, Aleš Kolovrat, Vu Van Tuan – diskuze na téma pěstování
15:30 - 16:00 Host Školy kávy Libor Ploček
16:30 - 17:00 Petr Kotva - Anker Coffee
17:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

NEDĚLE 20. 5. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Radek David - La Veranda Praha
12:30 - 13:00 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
13:30 - 14:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:30 - 15:00 Zdeněk Pohlreich
15:30 - 16:00 Petr Benda - kreativní šéfkuchař Lokálů a Stanislav Pressl - šéfkuchař Lokálu Pod Divadlem
16:30 - 17:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
17:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
11:00 - 12:00 Petr Benda - kreativní šéfkuchař Lokálů a Jiří Horák - kreativní kuchař Ambiente
12:00 - 12:45 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 13:45 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:00 - 14:45 Radek David „Ochutnejme společné století“
15:00 - 15:45 Zdeněk Pohlreich
16:00 - 16:30 vyhlášení vítezů, 1. náměstek primátora Mgr. Martin Baxa a starosta UMO1 Mgr. Miroslav Brabec
17:00 konec

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Školy kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková proč je třeba školení baristů, příprava espressa a latte artu.
12:30 - 13:00 Petr Kotva - Anker Coffee
13:30 - 14:00 Hosté Školy kávy - Gustavo Guillen a Aleš Kolovrat
14:30 - 15:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
15:30 - 16:00 Lněníček - Espresso Longberry
16:00 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec
Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage: od 12:00hod.

  • Pappa Al Pomodoro se smaženými krevetami pěnou z parmezánu
  • Hejk Sous Wide s omáčkou z kefíru a ořechy
  • Jehněčí Kotlety se zeleninou Sanfaia

Menu 2:

Beko cooking stage: od 16:00hod.

  • Pečená jarní cibule a omáčkou Romesco
  • Tatrák ze šumavského hovězího s bramborovými hranolky
  • Dorada s květákovým pyré a chorizem

Menu 3:

Beko Workshop stage: od 14:30hod.

  • Uzený siven s bramborovým salátem a želé z kysaného zelí
Marcel Ihnačák

Marcel Ihnačák


Facebook: Marcel Ihnačák

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage: od 12:00

  • ŠALÁT S MARINOVANOU ČERVENOU REPOU & KOZÍM SYROM  A BULGUROM
  • GRILOVANY TELACI STEAK S GORGONZOLOVYM MASLOM A ORECHAMI
  • RICOTTOVY KREM S KAVOU  A SUSIENKAMI AMARETTI

Menu 2:

Beko workshop stage: od 13:30

  • Kruti ragu s hubami,sparglou,tymianom a parmezánom
Tomáš Kubíček

Tomáš Kubíček

Kayser cooking show
www.barman.cz

Menu 1:

Beko cooking stage:

Menu 2:

Beko Workshop Stage:

Radek David

Radek David

Ochutnejme společné století
www.spolecnestoleti.cz

Facebook: Radek David

Menu 1:

Beko cooking stage:

Ochutnejme společné století

  • 1918 - Placky z bramborových škubánků s anglickou slaninou a restované houby
  • 1968 - Krkovice, česnekový konfit, pečená cibule, kroupy s uzeným kolenem, restované špenát a tymiánová omáčka
  • 2018 - Marinovaný ananas, mučenka, kokosový crumble a pěna z kokosového mléka

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Letní závitky plněné lososem, mrkví, pórkem, okurkou, koriandrem a sójová omáčka
Martin Kortus

Martin Kortus

Natural Mallorca
www.naturalmallorca.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Čerstvý chřest v pomerančovém másle s chilli
  • Krém z jarního hrášku s chlebovou strouhankou a guanciale
  • Jehněčí hřebínek v bylinné krustě s cuketovým purée

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Pravé italské risotto - jak připřavit tradiční italský pokrm z rýže a sezonních surovin
Petr Ocknecht

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Beko Cooking stage:

  • Cvrček na másle
  • Bourec na kari omáčce
  • Švábí špíz na asijském salátku

Menu 2:

Beko Workshop stage:

  • Cvrček na másle
  • Smažený šváb
Klára Michalová

Klára Michalová

Prima FRESH cooking show

Facebook: Klára Michalová

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • studená polévka Tarator
  • čekankový salát s chřestem a gorgonzolou
  • citronový cheesecake ve skleničce

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • cibulové smaženky bhajis s mátovou raitou
Tomáš Drastík

Tomáš Drastík

extrémní catering
www.extremnicatering.cz

Více informací

Filip Töpfer

Filip Töpfer

Husí játra cooking show
www.husijatra.cz

Facebook: Filip Töpfer

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Kurz Foie gras a udelame si i kachni srdce
Petr Stupka

Petr Stupka

Rio Mare cooking show.
www.kulinar.cz

Menu 1:

Beko Cooking stage:

  • bruschetta se šlehanou paštikou z tuňáka a chřestem
  • bramborové krokety s tuňákem listový salát s grilovanými cibulkami a ořechy
  • ovocné smoothie s pohankou a skořicový křup

Menu 2:

Beko Workshop stage:

Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook