Sobota 18. 5. 2019 10:00 - 20:00

Beko Coooking stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

Agáta Prachařová - vaří s výrobky Podravka / zdravý hamburger a lososové ražniči

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - starostka MO Plzeň 1 - Ing. Helena Řežábová a starosta MO Plzeň 3 Mgr. David Procházka

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Klára Michalová z TV Prima

13:00 – 13:45

Roman Vaněk, Beko - O jídle převážně vážně

14:00 – 14:45

Radek David - Czech Specials aneb Ochutnejte Česko

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Pražský pouťový orchestr - hudební vystoupení

17:00 – 19:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Beko Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:30

Honza Krob - Fine Food Academy

11:30 – 12:00

Filip Töpfer - Husí Játra

12:30 – 13:00

Radek David - Czech Specials aneb Ochutnejte Česko

13:30 – 14:00

Zdeněk Pohlreich - workshop

14:30 – 15:00

Klára Michalová z TV Prima a Michaela Sejnová

15:30 – 16:00

Agáta Prachařová - vaří s výrobky Podravka / rychlá kuřecí tortilla

16:30 – 17:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

17:30 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

De´Longhi Coffee stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy

10:20 – 10:30

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

10:30 – 11:00

Karel Hrunek - majitel rodinné pražírny kávy ve Vimperku: o pražení a Gastrostezce turistickou oblastí Šumavsko pod záštitou PRO Šumavsko z.s.

11:30 – 12:00

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

12:30 – 13:00

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

13:30 – 14:00

Škola kávy - vás provede originální přípravou kávy z džezvy

14:00 – 15:00

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

15:30 – 16:00

Libor Ploček - káva z Ugandy a propojení na kávu a projekt Mountain Gorilla a Go za Gorilou

16:30 – 17:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

17:00 – 17:10

Reprodukovaná hudba

17:10 – 20:00

Konec

20:00

Haribo Mini Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Haribo malý cukrář

11:00 – 12:00

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

12:30 – 13:00

Rio Mare Workshop

13:00 – 14:00

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

14:30 – 15:00

Haribo malý cukrář

15:00 – 16:00

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

16:30 – 17:00

Rio Mare Workshop

17:00 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

Vinařská zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Řízená degustace vinařství - Kassimex - Ing. Casian Suciu Šubert - 200 Kč

12:00 – 12:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Žerotín - Ing. Karel Koluch - 150 Kč

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - Piálek & Jäger - Kamil Piálek - 250 Kč

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - Víno Jinak - Čeněk Petrucha - 290 Kč

15:00 – 15:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Drmola - Tomáš Loukota - 150 Kč

16:00 – 16:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Skoupil - František Skoupil - 400 Kč

17:00 – 17:40

Reprodukovaná hudba

17:40 – 20:00

Konec

20:00

Pivní zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

WBAND

11:00 – 19:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00

Neděle 19. 5. 2019 10:00 - 17:00

Beko Coooking stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Honza Krob - Fine Food Academy a ČRo Plzeň Zdraví v cajku MUDr. Miroslav Šuta a Vladimír Šťovíček

11:00 – 11:45

Lukáš Hejlík - vystoupení s Gastromapou / křest knihy

12:00 – 12:45

Santo Pagana - Rio Mare cooking show

13:00 – 13:45

Roman Paulus - cooking show

14:00 – 14:45

Lukáš Hejlík - Listování

15:00 – 15:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá pan primátor Mgr. Martin Baxa a pan místostarosta MO1 Mgr. Miroslav Brabec

16:00 – 16:30

Konec

17:00

Beko Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:30

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

11:30 – 12:00

Roman Paulus

12:30 – 13:00

Lukáš Hejlík - a Q Burger BAR - vystoupení s Gastromapou

13:30 – 14:00

Santo Pagana - Rio Mare Workshop

14:30 – 15:00

Honza Krob - Fine Food Academy

15:30 – 16:00

Reprodukovaná hudba

16:30 – 17:00

Konec

17:00

De´Longhi Coffee stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy

10:20 – 10:30

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

10:30 – 11:00

Karel Hrunek - majitel rodinné pražírny kávy ve Vimperku, o pražení a Gastrostezce turistickou oblastí Šumavsko pod záštitou PRO Šumavsko z.s.

11:30 – 12:00

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

12:30 – 13:00

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

13:30 – 14:00

Škola kávy - vás provede přípravou kávy z džezvy

14:00 – 15:00

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

15:30 – 16:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

16:00 – 16:10

Reprodukovaná hudba

16:10 – 17:00

Konec

17:00

Haribo Mini Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Haribo malý cukrář

11:00 – 11:45

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

12:00 – 12:30

Rio Mare Workshop

12:30 – 13:15

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

13:30 – 14:00

Haribo malý cukrář

14:00 – 14:45

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

15:00 – 15:30

Rio Mare Workshop

15:30 – 16:15

Reprodukovaná hudba

16:15 – 17:00

Konec

17:00

Vinařská zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Řízená degustace vinařství - Víno z JAR - Oldřich Petlán - 160 Kč

12:00 – 12:40

Řízená degustace vinařství - Vinařství Žerotín - Ing. Karel Koluch - 150 Kč

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - Víno Jinak - Čeněk Petrucha - 290 Kč

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - Piálek & Jäger - Kamil Piálek - 250 Kč

15:00 – 15:40

Reprodukovaná hudba

15:40 – 17:00

Konec

17:00

Pivní zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

WBAND

11:00 – 16:00

Reprodukovaná hudba

16:00 – 17:00

Konec

17:00
loading