Sobota 14. 8. 2021 10:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:45

křest knihy Slunečná kuchařka a Slunečné zástěry herečkami (Eva Burešová, Lucie Benešová a Iva Hüttnerová) z oblíbeného seriálu Slunečná

10:45 – 11:00

Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - starostka MO Plzeň 1 - Ing. Helena Řežábová, starosta MO Plzeň 3 - David Procházka, Mgr. Radka Trylčová - zastupitelka Plzeňského kraje.

11:45 – 12:00

Iveta Fabešová - cukrářská show

12:00 – 12:45

Klára Michalová - šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a herečka Lucie Benešová ze seriálu Slunečná

13:00 – 13:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

14:00 – 14:45

Jaroslav Sapík - ukázky vaření zvěřiny - Českomoravská myslivecká jednota

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

17:00 – 19:00

reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Školá Kávy Coffee stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Burma Coffee - pěstování a zpracování kávovníkových zrn

10:30 – 11:00

Orient Café - Přípravy kávy z džezvy

11:30 – 12:00

Steiner-Kovařík - vše o čokoládě Great Taste Awards

12:30 – 13:00

Coffee Tasting - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy

13:00 – 13:30

Pražírna Voznice - příprava ledových nápojů z kávy, Cold Brew

13:30 – 14:00

Coffee Tasting - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy

14:00 – 14:30

Enzo Bencini

14:30 – 15:00

Pražírna Hrunek

15:30 – 16:00

Kukang Coffee - produkce kávovníkových zrn a záchrana ohrožených druhů zvířat

16:30 – 17:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

17:00 – 17:10

reprodukovaná hudba

17:10 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Vinařství Thaya - sommeliér Ing. Jakub Smrčka - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

12:00 – 12:45

Vinařství Arte Vini a Melememaso - párování vín Arte Vini a prémiových paštik Melememaso oceněných v Great Taste Awards - sommeliér Bc. Vlastimil Ducký a Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

13:00 – 13:45

Vinařství Knoll - sommeliér Stanislav Crhák - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

14:00 – 14:45

Premier Wines & Spirits - sommeliér Tomáš Brůha, Degustace prémiových bublinek od Premier Wines & Spirits - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

15:00 – 15:45

bude doplněno

16:00 – 16:45

DIVINUM - sommeliér Čeněk Petrucha - 395 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

17:00 – 17:45

reprodukovaná hudba

17:45 – 20:00

konec

20:00

Neděle 15. 8. 2021 10:00 - 17:00

Big Green Egg Cooking stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři

11:00 – 11:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Vaříme s regionální potravinou Plzeňského kraje - Jan Horký - kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR a Mgr. Radka Trylčová - zastupitelka Plzeňského kraje

13:00 – 13:45

Pepper Field - cooking show

14:00 – 14:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá pan primátor Mgr. Martin Baxa a Mgr. Miroslav Brabec, první místostarosta MO Plzeň 1

14:45 – 15:00

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

15:00 – 17:00

konec

17:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Školá Kávy Coffee stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan, představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Burma Coffee - pěstování a zpracování kávovníkových zrn

10:30 – 11:00

Orient Café - Příprava kávy z džezvy

11:30 – 12:00

Steiner-Kovařík - vše o čokoládě Great Taste Awards

12:30 – 13:00

Coffee Tasting - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy

13:00 – 13:30

Pražírna Voznice - příprava ledových nápojů z kávy, Cold Brew

13:30 – 14:00

Coffee Tasting - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy

14:00 – 14:30

Enzo Bencini

14:30 – 15:00

Pražírna Hrunek

15:30 – 16:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy.

16:00 – 16:10

reprodukovaná hudba

16:10 – 17:00

konec

17:00

Vinařská zóna - řízené degustace

reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Premier Wines & Spirits - sommeliér Tomáš Brůha, Degustace prémiových bublinek od Premier Wines & Spirits - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

12:00 – 12:45

Vinařství Thaya - sommeliér Ing. Jakub Smrčka - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

13:00 – 13:45

Vinařství Arte Vini a Melememaso - párování vín Arte Vini a prémiových paštik Melememaso oceněných v Great Taste Awards - sommeliér Bc. Vlastimil Ducký a Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

14:00 – 14:45

Vezu Bubliny - sommeliér Jan Beneš - 350 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

15:00 – 15:45

reprodukovaná hudba

15:45 – 17:00

konec

17:00
loading