Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

Postaráme se spolu s našimi partnery o vaše ratolesti od kojenců až po školáky.

MonPeri Baby zóna pro kojence a batolata - zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Plenky i ubrousky MonPeri budou k vyzkoušení ZDARMA. Jako zpestření je přichystaný závod batolat v lezení.

Starším dětem bude určen program na Haribo Mini Workshop stagei. Děti se během workshopů stanou malými šéfkuchaři, naučí se připravit svačinku, užijí si hodně legrace, odnesou spoustu zážitků a spolu s tím i něco dobrého. Jednotlivé workshopy povedou profesionální kuchaři i kuchařské celebrity, několikrát za den vaše děti pobaví i Kouzelník Pan Kravata

Mnozí rodiče ocení i Raiffeisenbank mobilní Dětský koutek, který jim umožní na chvilku vydechnout a nasát tu pravou atmosféru food festivalu. Chybět nebudou ani oblíbené dětské atrakce, vybrané delikatesy a zázemí, které zpříjemní chvíle strávené na festivale dětem i rodičům. 

To vše bude pro vaše děti připraveno ZDARMA.  

#babyfriendlyfestival

1_haribo2_rsp0_mp

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem. Je zakázáno jejich volné pobíhání po areálu.

Vstupenky

Nahoru

Předprodej

Proč koupit vstupenky v předprodeji? Nejen, že budete mít vstupenku za výhodnější cenu, ale vyhnete se frontám u vchodu a ještě budete mít jistotu, že se festival nevyprodá a vy ho tak navštívíte v den, který jste si vybrali.

Sobota 18. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Neděle 19. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Na místě

Sobota 18. května 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Neděle 19. května 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Jediný vstup do festivalového areálu najdete v nultém patře OC Plzeň Plaza. Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se můžou hlásit u pokladny označené nápisem Akreditace.

Cena je včetně všech poplatků a DPH.

Upozornění: Kupujte vstupenky pouze v pokladnách před vchodem do areálu, budou prováděny kontroly pravosti vstupenek. Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu.

Měna

Nahoru

V prostorách areálu je základní měna česká koruna. Za degustační menu, pivo, víno a delikatesy se platí přímo u prodejců.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Sobota 18.5.2019
10:00–20:00

Neděle 19.5.2019
10:00–17:00

Pokladny

Sobota 18.5.2019
9:30–19:00

Neděle 19.5.2019
9:30–16:00

Doprava

Nahoru

Areál bývalého výstaviště za OC Plaza, Plzeň Radčická 2, 301 00 Plzeň. Souřadnice GPS - Loc: 49°45'6.112"N, 13°22'13.913"

Autem

Parkování zdarma

Po dobu trvání festivalu je možné zaparkovat na velkokapacitním parkovišti u OC Plzeň Plaza zcela zdarma. Další možnosti parkování naleznete zde.

Vlakem

Cílová stanice Plzeň Hlavní nádraží, na tramvajové zastávce Hlavní nádraží ČD nasedněte na tramvaj č. 2 ve směru Skvrňany, cílová zastávka Palackého náměstí. Areál festivalu se nachází za OC Plaza, kterým projdete.

Tramvají

Cílová zastávka tramvaje č. 2 Palackého náměstí se nachází přímo před OC Plaza, kterým projdete do areálu festivalu.

Ubytování

Nahoru
Fresh festival - Ubytování obrázek

Předem bychom vám doporučili ubytování v kvalitním a přitom cenově dostupném hotelu Irida****, který se stal partnerem FRESH FESTIVALU. Pokud se vám poštěstí, můžete zde potkat i známé tváře festivalu.

Hotel Irida *** — Plzeň www.irida.cz

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Pořizování záznamu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeného identifikačního náramku, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem, reklamních značek a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

>
loading