Vstupenky

Předprodej

Proč koupit vstupenky v předprodeji? Nejen, že budete mít vstupenku za výhodnější cenu, ale vyhnete se frontám u vchodu a ještě budete mít jistotu, že se festival nevyprodá a vy ho tak navštívíte v den, který jste si vybrali.

Sobota 15. června 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Neděle 16. června 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Na místě

Sobota 15. června 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Neděle 16. června 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

K dispozici budou dva vstupy do festivalového areálu. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou dostihového závodiště z ulice Pražská. Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se mohou hlásit u hlavního vstupu u pokladny označené nápisem Akreditace.

PARKOVÁNÍ: Parkování na dostihovém závodišti v bezprostřední blízkosti festivalu zde. Po naplnění této kapacity pro Vás máme další dva tipy na parkování: parkoviště u Parama zde - cca 200m od festivalu, parkoviště v zadní části dostihového závodiště zde. Parkovné: 100,-Kč auto / den; 50,-Kč motorka / den.

Ceny jsou včetně všech poplatků a DPH.

Upozornění: Kupujte vstupenky pouze v pokladnách před vchodem do areálu, budou prováděny kontroly pravosti vstupenek.
Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu.

loading