Program

SOBOTA 16. 6. 2018 NEDĚLE 17. 6. 2018

SOBOTA 16. 6. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
12:30 - 13:00 Sandra Parmová - maminka v akci
13:30 - 14:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:30 - 15:00 Zdeněk Pohlreich
15:30 - 16:00 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
16:30 - 17:00 Klára Michalová + Michal Kavalčík z TV Prima
17:30 - 18:00 Jaroslav Příhoda
18:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:45 Filip Töpfer - Husí Játra cooking show
12:00 - 12:45 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 13:30 Vojtěch Homolka - škola čepování s Pilsner Urquell
13:30 - 14:00 BEKO - Roman Vaněk - DOBRODRUŽNÝ SVĚT GASTRONOMIE - mýty, fakta, humor
14:10 - 14:55 Klára Michalová + Michal Kavalčík z TV Prima
15:05 - 15:50 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
16:00 - 16:45 Zdeněk Pohlreich
17:00 - 17:45 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
18:00 - 18:45 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 David Stránský - Kavárna na cestě
12:30 - 13:00 Petr Kupček - pražírna Mlsoun
13:30 - 14:00 Významný host Školy kávy - Roberto Trevisan, Gustavo Guillen a velvyslanec Hondurasu pan Ramón Custodio Espinoza - káva z Hondurasu, pátý největší producent kávy na světě
14:30 - 15:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
15:30 - 16:00 Hosté Školy kávy - Jiří Sýkora, Aleš Kolovrat a Vu Van Tuan – diskuze na téma pěstování a zpracování kávy v Etiopii, Vietnamu a způsoby pražení ve světě
16:30 - 17:00 Jiří Leněníček - Espresso Longberry
17:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

NEDĚLE 17. 6. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
12:30 - 13:00 Marcel Ihnačák
13:30 - 14:00 Radek David - gastronomie 1. republiky - CzechTourism
14:30 - 15:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
15:30 - 16:00 Jaroslav Příhoda
16:00 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:50 Filip Töpfer - Husí Játra cooking show
12:00 - 12:50 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
13:00 - 13:50 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:00 - 14:50 Marcel Ihnačák
15:00 - 15:50 Radek David „Ochutnejme společné století“
16:00 - 16:30 vyhlášení vítezů: ceny předá pan Václav Kroutil - radní pardubického kraje

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Jiří Leněníček - Espresso Longberry
12:30 - 13:00 Významný host Školy kávy - Roberto Trevisan, Gustavo Guillen a velvyslanec Hondurasu pan Ramón Custodio Espinoza - káva z Hondurasu, pátý největší producent kávy na světě
13:30 - 14:00 Hosté Školy kávy – Aleš Kolovrat diskuze na téma pěstování kávy v Etiopii
14:30 - 15:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
15:30 - 16:00 David Stránský - Kavárna na cestě
16:00 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec
Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage: od 12:00hod.

  • Pappa Al Pomodoro se smaženými krevetami a pěnou z parmezánu
  • Hejk Sous Wide s omáčkou z kefíru a ořechy
  • Jehněčí Kotlety se zeleninou Sanfaia

Menu 2:

Beko cooking stage: od 16:00hod.

  • Pečená jarní cibule a omáčkou Romesco
  • Tatrák ze šumavského hovězího s bramborovými hranolky
  • Dorada s květákovým pyré a chorizem 

Menu 3:

Beko workshop stage: od 14:30hod.

  • Grilovaná jarní cibule s omáčkou Romesco
Marcel Ihnačák

Marcel Ihnačák


Facebook: Marcel Ihnačák

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • ŠALÁT S MARINOVANOU ČERVENOU REPOU & KOZÍM SYROM  A BULGUROM
  • GRILOVANY TELACI STEAK S GORGONZOLOVYM MASLOM A ORECHAMI
  • RICOTTOVY KREM S KAVOU  A SUSIENKAMI AMARETTI

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Kruti ragu s hubami,sparglou,tymianom a parmezánom
Tomáš Kubíček

Tomáš Kubíček

Kayser cooking show
www.barman.cz

Menu 1:

Beko cooking stage:

Menu 2:

Beko workshop Stage:

Radek David

Radek David

Ochutnejme společné století
www.spolecnestoleti.cz

Facebook: Radek David

Menu 1:

Beko cooking stage:

Ochutnejme společné století

  • 1918 - Placky z bramborových škubánků s anglickou slaninou a restované houby
  • 1968 - Krkovice, česnekový konfit, pečená cibule, kroupy s uzeným kolenem, restované špenát a tymiánová omáčka
  • 2018 - Marinovaný ananas, mučenka, kokosový crumble a pěna z kokosového mléka

Menu 2:

Beko workshop stage: 

  • Letní závitky plněné lososem, mrkví, pórkem, okurkou, koriandrem a sójová omáčka
Martin Kortus

Martin Kortus

Natural Mallorca
www.naturalmallorca.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Hovězí tatarák "rossini", bruschetta
  • Sepie v černém inkoustu, shellfish air
  • Kešu mléko, karotka, fíkový crumble

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Pravé italské risotto - jak připřavit tradiční italský pokrm z rýže a sezonních surovin
Petr Ocknecht

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Cvrček na másle
  • Bourec na kari omáčce
  • Švábí špíz na asijském salátku

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Cvrček na másle
  • Smažený šváb
Klára Michalová + Michal Kavalčík

Klára Michalová + Michal Kavalčík

Prima Fresh cooking show

Facebook: Klára Michalová + Michal Kavalčík

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • studená polévka Tarator
  • čekankový salát s chřestem a gorgonzolou
  • citronový cheesecake ve skleničce

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • cibulové smaženky bhajis s mátovou raitou
Tomáš Drastík

Tomáš Drastík

extrémní catering
www.extremnicatering.cz

Více informací

Filip Töpfer

Filip Töpfer

Husí játra cooking show
www.husijatra.cz

Facebook: Filip Töpfer

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Kurz Foie gras a udelame si i kachni srdce
Petr Stupka

Petr Stupka

Rio Mare cooking show.
www.kulinar.cz

Menu 1:

Beko Cooking stage:

  • bruschetta se šlehanou paštikou z tuňáka a chřestem
  • bramborové krokety s tuňákem listový salát s grilovanými cibulkami a ořechy
  • ovocné smoothie s pohankou a skořicový křup

Menu 2:

Beko Workshop stage:

  • Bramborové krokety s tuňákem
Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook