Sobota 28. 8. 2021 10:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - bude doplněno

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Iveta Fabešová - cukrářská show

13:00 – 13:45

Jaroslav Sapík - ukázky vaření zvěřiny - Českomoravská myslivecká jednota

14:00 – 14:45

Vaříme s MLS Pardubického kraje - Jan Horký, kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR a Miroslav Krčil - radní Pardubického kraje

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

17:00 – 19:00

reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Školá Kávy Coffee stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

bude doplněno

10:20 – 17:00

reprodukovaná hudba

17:00 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

DIVINUM - sommeliér Čeněk Petrucha - 395 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

12:00 – 12:45

Premier Wines & Spirits - sommeliér Tomáš Brůha, Degustace prémiových bublinek od Premier Wines & Spirits - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

13:00 – 13:45

Vinařství Arte Vini a Melememaso - Arte Vini - sommeliér Vlastimil Ducký + Melememaso (paštiky Great Taste Awards) - Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

14:00 – 14:45

bude doplněno

15:00 – 15:45

Vinařství Holakovský - sommeliér Ing. Bc. Jiří Holakovský - 250 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

16:00 – 16:45

Vinařství Knoll - sommeliér Stanislav Crhák - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

17:00 – 17:45

reprodukovaná hudba

17:45 – 20:00

konec

20:00

Neděle 29. 8. 2021 10:00 - 17:00

Big Green Egg Coooking stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Petr Ocknecht - cooking show Hmyz na talíři

11:00 – 11:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Pepper Field - bude doplněno

13:00 – 13:45

Klára Michalová - Šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová a hosté

14:00 – 14:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá radní Pardubického kraje Miroslav Krčil

14:00 – 14:30

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

14:30 – 16:30

reprodukovaná hudba

16:30 – 17:00

konec

17:00

Školá Kávy Coffee stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

bude doplněno

10:20 – 16:10

reprodukovaná hudba

16:10 – 17:00

konec

17:00

Vinařská zóna - řízené degustace

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Premier Wines & Spirits - sommeliér Tomáš Brůha, Degustace prémiových bublinek od Premier Wines & Spirits - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

12:00 – 12:45

Vinařství Arte Vini a Melememaso - Arte Vini - sommeliér Vlastimil Ducký + Melememaso (paštiky Great Taste Awards) - Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

13:00 – 13:45

Vinařství Žerotín - sommeliér Ing. Karel Koluch - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

15:00 – 15:45

bude doplněno

15:00 – 15:45

reprodukovaná hudba

15:45 – 17:00

konec

17:00
loading