Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

Postaráme se spolu s našimi partnery o vaše ratolesti od kojenců až po školáky.

MonPeri Baba zóny pro kojence a batolata - zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Plenky i ubrousky MonPeri budou k vyzkoušení ZDARMA. Jako zpestření je přichystaný závod batolat v lezení.

Starším dětem bude určen program na Haribo Mini Workshop stagei. Děti se během workshopů stanou malými šéfkuchaři, naučí se připravit svačinku, užijí si hodně legrace, odnesou spoustu zážitků a spolu s tím i něco dobrého. Jednotlivé workshopy povedou profesionální kuchaři i kuchařské celebrity, několikrát za den vaše děti pobaví i Kouzelník Pan Kravata

Mnozí rodiče ocení i Raiffeisenbank mobilní Dětský koutek, který jim umožní na chvilku vydechnout a nasát tu pravou atmosféru food festivalu. Chybět nebudou ani oblíbené dětské atrakce, vybrané delikatesy a zázemí, které zpříjemní chvíle strávené na festivale dětem i rodičům. 

To vše bude pro vaše děti připraveno ZDARMA.  

#babyfriendlyfestival

1_haribo2_rsp0_mp

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem. Je zakázáno jejich volné pobíhání po areálu.

Vstupenky

Nahoru

Předprodej

Proč koupit vstupenky v předprodeji? Nejen, že budete mít vstupenku za výhodnější cenu, ale vyhnete se frontám u vchodu a ještě budete mít jistotu, že se festival nevyprodá a vy ho tak navštívíte v den, který jste si vybrali.

Sobota 15. června 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Neděle 16. června 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Na místě

Sobota 15. června 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Neděle 16. června 150,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

K dispozici budou dva vstupy do festivalového areálu. Hlavní vstup bude hlavní bránou dostihového závodiště a druhý vstup bude zadní bránou dostihového závodiště z ulice Pražská. Budou zde umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Akreditovaní hosté festivalu a výherci soutěží se mohou hlásit u hlavního vstupu u pokladny označené nápisem Akreditace.

PARKOVÁNÍ: Parkování na dostihovém závodišti v bezprostřední blízkosti festivalu zde. Po naplnění této kapacity pro Vás máme další dva tipy na parkování: parkoviště u Parama zde - cca 200m od festivalu, parkoviště v zadní části dostihového závodiště zde. Parkovné: 100,-Kč auto / den; 50,-Kč motorka / den.

Ceny jsou včetně všech poplatků a DPH.

Upozornění: Kupujte vstupenky pouze v pokladnách před vchodem do areálu, budou prováděny kontroly pravosti vstupenek.
Po opuštění festivalového areálu se můžete vrátit zpět pouze s razítkem, které si vyžádáte u personálu, který bude přítomný u hlavního vchodu.

Měna

Nahoru

V prostorách areálu je základní měna česká koruna. Za degustační menu, pivo, víno a delikatesy se platí přímo u prodejců.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Sobota 15.6.2019
10:00–20:00

Neděle 16.6.2019
10:00–17:00

Pokladny

Sobota 15.6.2019
9:30–19:00

Neděle 16.6.2019
9:30–16:00

Doprava

Nahoru

Areál dostihového závodiště. Pražská 607, Pardubice, souřadnice GPS - Loc: 50°1'16.523"N, 15°45'2.295"E

Autem

Parkování zdarma

Parkování bude možné na následujících plochách:
- parkoviště v areálu dostihového závodiště a v jeho blízkosti
- parkoviště u Parama
- parkoviště u hlavní brány letiště (vjezd z ulice Pražská)
Na parkovací místa vás navede služba parkoviště. Prosíme dodržujte jejich pokyny - cena za parkovné je 100,-Kč/osobní automobil, 50,-Kč/motorka

Vlakem

Cílová stanice Pardubice hlavní nádraží. Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č.24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200m od této zastávky.

Autobusem

Na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasedněte na autobus č. 15 nebo č.24 cílová zastávka je Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200m od této zastávky.

Ubytování

Nahoru
photo-pg-70-231-79-

Předem bychom vám doporučili ubytování v kvalitním a přitom cenově dostupném hotelu Arnošt***, který se stal partnerem FRESH FESTIVALU. Pokud se vám poštěstí, můžete zde potkat i známé tváře festivalu.

Hotel Arnošt *** — Arnošta z Pardubic 676, 53002 Pardubice www.hotel-arnost.cz

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Pořizování záznamu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeného identifikačního náramku, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem, reklamních značek a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

Zvýhodněný balíček

Nahoru

Speciální nabídka – Východočeské muzeum Pardubice

Užijte si Zámek Pardubice! Se vstupenkou z Freshfestivalu akce 1+1 vstupenka zdarma na expozici Pardubice – příběh města, a to po předložení platné vstupenky na Beko Fresh Festival na pokladně pardubického zámku po dobu konání výstavy.

Více na webu Východočeského muzea v Pardubicích www.vcm.cz.

Speciální nabídka – Zelená brána

Speciální nabídka pro návštěvníky festivalu – po předložení vstupenky na Beko Fresh festival na pokladně Zelené brány máte možnost zakoupení zvýhodněné vstupenky 1+1 zdarma na turistickou atraktivitu města Zelená brána a to po předložení platné vstupenky na Vaší akci na pokladně Zelené brány v období do konce roku 2019.

Více informací naleznete zde: www.zelenabrana.eu/cs.

>
loading