Beko Fresh Festival Pardubice 2019

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

2 dny zážitků
a pohody

20 restaurací
z celé ČR

15 pivovarů
s 50 druhy piv

10 vinařství
a řízené degustace

4 pražírny kávy
+ coffee stage

Děkujeme vám za úžasnou atmosféru, uvidíme se v roce 2020

Ve znamení nových gastronomických zážitků, pestřejšího programu i lepšího zázemí pro návštěvníky, takový bude Beko Fresh festival, který zavítá třetí červnový víkend do východních Čech a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Tradiční místo konání, Dostihové závodiště Pardubice, se 15. a 16 června stane centrem všech gurmánů a gurmetů.

Připravili jsme
pro vás
nové zóny

Podívejte se na představení nových zón

Pivní zóna

Nová pivní zóna vám pro vaše větší pohodlí nabídne velkokapacitní stan, ale i živou kapelu. Můžete se těšit na prezentace vybraných minipivovarů a delikatesy snoubící se s pivem.

Coffee zóna

DeLonghi coffee stage, Škola kávy a Roberto Trevisan a tím to nekončí. Těšte se na místní pražírny, kavárny, sladké dezerty a úžasnou vůni, která vás přivede až k této zóně.

Vinařská zóna

Prezentace českých i zahraničních vinařství a nově i řízené degustace, na které si můžete pořídit vstupenky v předprodeji i na místě. To není jediný program, který na vás bude ve velkokapacitním stanu čekat.

PAV_3191-n
b-PAV_0436

Dětská zóna

Od kojenců po školáky. V Monperi baby zóně nakrmíte i přebalíte miminka. Připravit svačinku nebo ozdobit cupcake vaše děti naučíme na Haribo miniworkshop stagi, nechybět bude ani kouzelník a oblíbené dětské atrakce v Raiffeisenbank dětském koutku.

Barová zóna

Nejen špičkové koktejl bary, ale také pohoda a odpočinek. Kvalitní značkový alkohol od mistrů barmanů si můžete vychutnat v plážovém lehátku, sedacím vaku nebo si s drinkem v ruce užívat set chilloutového Dje.

Nové gastronomické zážitky

Nejzajímavější trendy a koncepty přípravy pokrmů, které hýbou světem. Nové restaurace, bistra, foodtrucky a streetfoody z celé ČR i top restaurace z vašeho kraje.

veverka s cibulkou

Ekologie
na festivalu

První krok, ale pro nás důležitý. Naší snahou je maximálně omezit používání plastů na festivalu. Od teď budeme používat jen ekonádobí a také oplachovače sklenic. Máte svůj oblíbený příbor nebo půllitr? Klidně si ho přineste a pomůžete udělat festival o něco ekologičtější.

Fresh festival - obrázek

Pardubice

Areál dostihového závodiště

Festival již proběhl

PAV_3459 kopie

Novinky

Přinášíme letošní fotogalerii

Přinášíme letošní fotogalerii

Vážení návštěvníci letošního ročníku Beko Fresh festivalu, jsme moc rádi, že jsme se opět potkali v areálu dostihového závodiště a moc vám děkujeme,…

Beko Fresh festival naservíroval dva dny gastro zážitků

Beko Fresh festival naservíroval dva dny gastro zážitků

Dva dny skvělého jídla, pití, ochutnávání, zážitků, a hlavně pohody si užili návštěvníci letošního Beko Fresh festivalu v Pardubicích. Tradičně…

Gastronomické zážitky už tento víkend na Beko Fresh festivalu v Pardubicích

Gastronomické zážitky už tento víkend na Beko Fresh festivalu v Pardubicích

Tento víkend doporučujeme naplánovat si pohodu ve skvělé společnosti dobrého jídla a pití, nechat si v žaludku místo na vybrané pochoutky, vzít…

Více novinek
loading