Pardubice - Dostihové závodiště 16. a 17.6.2018

Jedině s BEKO FRESH FESTIVALEM 2018 se budete cítit jako v michelinské restauraci!

Letošní ročník gurmánského  Beko Fresh festivalu 2018  se ponese v duchu prezentace nejvyšší domácí i zahraniční gastronomie. S podtitulem „MILUJEME DOBRÉ JÍDLO!“ se letošní kuchyně bude soustředit na chuťově propracované delikatesy a extrémní gastronomii. Za tímto zážitkem se rozjedeme do čtyř měst -  Českých...

Nejlepší pivo a nejlepší jídlo, i to je letošní Beko Fresh festival

Nastávající ročník gurmánského Beko Fresh festivalu se rozjede do čtyř měst, s příhodným podtitulem MILUJEME DOBRÉ JÍDLO! Všem návštěvníkům akce v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci a Pardubicích nabídne kromě té nejlepší české a zahraniční gastronomie i mnoho z dalších neotřelých specialit a nápojů.

MOLEKULÁRNÍ MIXOLOGIE A JEJÍ BAREVNÉ KOMBINACE

Na letošním ročníku Beko Fresh festivalu, v rámci nabídky takzvané zážitkové gastronomie, ochutnáte jídla, která nejsou vůbec běžná a hned tak se k nim v restauracích nedostanete. Gastronomický směr, který všem objevovatelům nevšedních chutí přiblížíme, je takzvaná  MOLEKULÁ RN Í MIXOLOGIE  nebo také...

Gurmánský BEKO FRESH festival míří do Pardubic. Se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití Beko Fresh festival, který má již osmiletou tradici, zavítá třetí červnový víkend do východních Čech a představí to nejlepší ze současné gastronomie. 

Fotoreport z pardubického festivalu 2017

Přinášíme Vám oficiální  fotoreport  z BOSCH FRESH FESTIVALU Pardubice 2017. Díky Vám jsme si společně vychutnali již pátý ročník festivalu. Děkujeme Vám za přízeň a za to že jste si spolu s námi užili krásný víkend plný té nejlepší gastronomie. V roce 2018 na viděnou.

Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook