Program

SOBOTA 26. 5. 2018 NEDĚLE 27. 5. 2018

SOBOTA 26. 5. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Jaroslav Jíra - Black Horse Restaurant
12:30 - 13:00 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
13:30 - 14:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:30 - 15:00 Zdeněk Pohlreich - vaříme s Regionální potravinou Libereckého kraje
15:30 - 16:00 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
16:30 - 17:00 Klára Michalová - Prima fresh
17:30 - 18:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
18:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:15 - 11:00 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
11:00 - 11:45 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
12:00 - 12:45 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 13:30 Martin Hložek - škola čepování s Pilsner Urquell
13:30 - 14:10 Vaříme s Regionální potravinou Libereckého kraje - Jiří Löffelmann - radní životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova a Petr Kubíček
14:20 - 15:05 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
15:15 - 16:00 Klára Michalová + David Gránský + Petr Vágner z TV Prima
16:00 - 16:45 Zdeněk Pohlreich
17:00 - 17:45 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
18:00 - 18:45 Filip Töpfer - Husí Játra cooking show
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Školy kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková proč je třeba školení baristů, příprava espressa a latte artu.
12:30 - 13:00 David Stránský - Kavárna na cestě
13:30 - 14:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
14:30 - 15:00 Hosté Školy kávy - Gustavo Guillen, Aleš Kolovrat, Vu Van Tuan – diskuze na téma pěstování
15:30 - 16:00 Host Školy kávy – Martin Třešňák – Fair trade a sociální pražírna kávy Fair & bio
16:30 - 17:00 Lněníček - Espresso Longberry
17:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

NEDĚLE 27. 5. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Radek David „Ochutnejme společné století“
12:30 - 13:00 Roman Paulus
13:30 - 14:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
14:30 - 15:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
15:30 - 16:00 Vodochodský Ivan
16:30 - 17:00 Jiří Papírník - restaurace Jítravský Dvorec
17:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:45 Josef Šorejs - Restaurant Benada
12:00 - 12:45 Vodochodský Ivan
13:00 - 13:45 Radek David „Ochutnejme společné století“
14:00 - 14:45 Roman Paulus
15:00 - 15:45 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
16:00 - 16:30 vyhlášení vítezů: ceny předá Martin Půta - hejtman Libereckého kraje
16:30 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Školy kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková proč je třeba školení baristů, příprava espressa a latte artu.
12:30 - 13:00 Lněníček - Espresso Longberry
13:30 - 14:00 Hosté Školy kávy – Gustavo Guillen a Petr Boštička – diskuze na téma pěstování kávy
14:30 - 15:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
15:30 - 16:00 David Stránský - Kavárna na cestě
16:00 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec
Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage: od 12:00hod.

  • Vitello Tonnato
  • Svatojakubské mušle s pyré z podrkonošského česneku a bylinkovou salsou
  • Pluma z vepřového s konfitovaným česnekem a omáčkou z černého piva a medu

Menu 2:

Beko cooking stage: od 16:00hod.

  • Marinovaný lososový pstruh v červené řepě citrusovými plody plodů
  • Kuskus v pečenou zeleninou, makadamskými ořechy a sýrem Burrata
  • Candát s mladou kapustou a slaninou

Menu 3:

Beko Workshop stage: Vaříme s regionální potravinou Libereckého kraje 

  • Pluma z vepřového s konfitovaným česnekem a omáčkou z černého piva amedu
Roman Paulus

Roman Paulus

restaurace Alcron Praha
www.romanpaulus.eu

Menu 1:

Beko cooking stage: v neděli 27.5. od 14:00

  • Petrželové kroupeto se žloutkem
  • Kukuřičné kuře s kukuřicí
  • Tvarohový dezert s jahodami

Menu 2:

Beko workshop stage: v neděli 27.5. od 12:30

  • Tuňákový tatarák s ředktví a wasabi majonézou
Ivan Vodochodský

Ivan Vodochodský


Facebook: Ivan Vodochodský

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • CUKETOVÉ ŠPAGETY S PESTEM Z MEDVĚDÍHO ČESNEKU
  • HOVĚZÍ KRK S HOUBOVÝM RAGÚ
  • SALÁT Z PEČENÉHO CHŘESTU

Menu 2:

Beko Workshop stage:

  •  KIMCHI RAMEN – polévka - životabudič s fermentovaným zelím a miso pastou
Tomáš Kubíček

Tomáš Kubíček

Kayser cooking show
ww.barman.cz

Menu 1:

Beko cooking stage:

Menu 2:

Beko Workshop Stage:

Radek David

Radek David

Ochutnejme společné století
www.spolecnestoleti.cz

Facebook: Radek David

Menu 1:

Beko cooking stage:

Ochutnejme společné století

  • 1918 - Placky z bramborových škubánků s anglickou slaninou a restované houby
  • 1968 - Krkovice, česnekový konfit, pečená cibule, kroupy s uzeným kolenem, restované špenát a tymiánová omáčka
  • 2018 - Marinovaný ananas, mučenka, kokosový crumble a pěna z kokosového mléka

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Letní závitky plněné lososem, mrkví, pórkem, okurkou, koriandrem a sójová omáčka
Martin Kortus

Martin Kortus

Natural Mallorca
www.naturalmallorca.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Vodní meloun na slano s kozím sýrem, černým pepřem a olivovým olejem
  • Chřestový krém a rajčatovým tatarákem a ořechy
  • Polentová kaše, sardinky putanesca

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Pravé italské risotto - jak připřavit tradiční italský pokrm z rýže a sezonních surovin
Klára Michalová

Klára Michalová

Prima Fresh cooking show

Facebook: Klára Michalová

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • studená polévka Tarator
  • čekankový salát s chřestem a gorgonzolou
  • citronový cheesecake ve skleničce

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • cibulové smaženky bhajis s mátovou raitou
Tomáš Drastík

Tomáš Drastík

extrémní catering
www.extremnicatering.cz

Více informací

Filip Töpfer

Filip Töpfer

Husí játra cooking show
www.husijatra.cz

Facebook: Filip Töpfer

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Kurz Foie gras a udelame si i kachni srdce

Menu 2:

 

Petr Stupka

Petr Stupka

Rio Mare cooking show.
www.kulinar.cz

Menu 1:

Beko Cooking stage:

  • bruschetta se šlehanou paštikou z tuňáka a chřestem
  • bramborové krokety s tuňákem listový salát s grilovanými cibulkami a ořechy
  • ovocné smoothie s pohankou a skořicový křup

Menu 2:

Beko Workshop stage:

  • Bramborové krokety s tuňákem
Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook