Pátek 24. 5. 2019 14:00 - 21:00

Beko Coooking stage

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 14:45

Šéfkuchař restaurace Benada Clarion Grandhotelu Zlatý lev a Hospody Na Růžku

15:00 – 15:45

Lukáš Hejlík - vystoupení s Gastromapou / křest knihy

16:00 – 16:45

Roman Vaněk, Beko - O jídle převážně vážně

17:00 – 17:45

Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru

18:00 – 18:45

Lukáš Hejlík - Listování

19:00 – 19:45

Reprodukovaná hudba

20:00 – 21:00

Konec

21:00

Beko Workshop stage

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 15:30

Filip Töpfer - Husí játra

15:30 – 16:00

Honza Krob - Fine Food Academy

16:30 – 17:00

Lukáš Hejlík - a Q Burger BAR - vystoupení s Gastromapou

17:30 – 18:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

18:30 – 19:00

Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru

19:30 – 20:00

Reprodukovaná hudba

20:00 – 21:00

Konec

21:00

De´Longhi Coffee stage

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 14:50

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

14:50 – 15:00

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

15:00 – 15:30

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

16:00 – 16:30

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

17:00 – 17:30

Škola kávy - vás provede přípravou kávy z džezvy

17:30 – 18:00

Alena Antonovičová - zakladatelka Arhuacos n.f.,vás seznámí nejen s indiánskými osudy, ale také s jejich kávou

18:00 – 18:30

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

19:00 – 19:30

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

19:30 – 19:40

Reprodukovaná hudba

19:40 – 21:00

Konec

21:00

Haribo Mini Workshop stage

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 14:30

Haribo malý cukrář

14:30 – 15:15

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

15:15 – 16:15

Rio Mare Workshop

16:15 – 17:30

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

17:30 – 18:00

Rio Mare Workshop

18:00 – 18:45

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

18:45 – 19:15

Reprodukovaná hudba

19:15 – 21:00

Konec

21:00

Vinařská zóna

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 16:00

Řízená degustace vinařství - Bunža - Tereza Vykoukalová - 200 Kč

16:00 – 16:40

Řízená degustace vinařství - Piálek & Jäger - Kamil Piálek - 250 Kč

17:00 – 17:40

Řízená degustace vinařství - Templářské sklepy - Zbyněk Sirový - 150 Kč

18:00 – 18:40

Řízená degustace vinařství - Víno Jinak - Čeněk Petrucha - 290 Kč

19:00 – 19:40

Reprodukovaná hudba

19:40 – 21:00

Konec

21:00

Pivní zóna

Otevření areálu

14:00

Reprodukovaná hudba

14:00 – 15:00

WBAND

15:00 – 20:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00

Sobota 25. 5. 2019 10:00 - 20:00

Beko Coooking stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

šéfkuchař Robert Sklenář Škola vaření RTM+

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - primátor Ing. Jaroslav Zámečník, CSc.

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Petr Stupka a Jiří Löffelmann z Libereckého kraje - Vaříme s Regionální potravinou Libereckého kraje

13:00 – 13:45

Klára Michalová a Matěj Misař z TV Prima

14:00 – 14:45

Santo Pagana - Rio Mare cooking show

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá pan radní Libereckého kraje Jiří Löffelmann

16:45 – 17:00

Pražský pouťový orchestr - hudební vystoupení

17:00 – 19:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Beko Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:30

Petr Stupka - workshop

11:30 – 12:00

Honza Krob - Fine Food Academy

12:30 – 13:00

Santo Pagana - Rio Mare Workshop

13:30 – 14:00

Zdeněk Pohlreich - vaříme s Regionální potravinou Libereckého kraje

14:30 – 15:00

Klára Michalová a Matěj Misař z TV Prima

15:30 – 16:00

Radek David - Czech Specials aneb Ochutnejte Česko

16:30 – 17:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

17:30 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

De´Longhi Coffee stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy.

10:20 – 10:30

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

10:30 – 11:00

Libor Ploček - káva z Ugandy a propojení na kávu a projekt Mountain Gorilla a Go za Gorilou

11:30 – 12:00

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

12:30 – 13:00

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

13:30 – 14:00

Škola kávy - vás provede přípravou kávy z džezvy

14:00 – 14:30

Alena Antonovičová - zakladatelka Arhuacos n.f.,vás seznámí nejen s indiánskými osudy, ale také s jejich kávou.

14:30 – 15:00

Zdeněk Vantuch - výrobce českých pražiček se s vámi podělí o zkušenosti s pražením a kávu si také společně upražíte

15:30 – 16:00

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

16:30 – 17:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

17:00 – 17:10

Reprodukovaná hudba

17:10 – 20:00

Konec

20:00

Haribo Mini Workshop stage

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Haribo malý cukrář

11:00 – 12:00

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

12:30 – 13:00

Rio Mare Workshop

13:00 – 14:00

Kouzelník Pan Kravata - kouzelnické vystoupení

14:30 – 15:00

Haribo malý cukrář

15:00 – 16:00

Rio Mare Workshop

16:00 – 17:00

Haribo malý cukrář

17:00 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

Vinařská zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Řízená degustace vinařství - Bunža - Tereza Vykoukalová - 200 Kč

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - Piálek & Jäger - Kamil Piálek - 250 Kč

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - Víno Jinak - Čeněk Petrucha - 290 Kč

15:00 – 15:40

Řízená degustace vinařství - Templářské sklepy - Zbyněk Sirový - 150 Kč

16:00 – 16:40

Reprodukovaná hudba

16:40 – 20:00

Konec

20:00

Pivní zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

WBAND

11:00 – 19:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00
loading