Pátek 10. 9. 2021 14:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking stage

otevření areálu

14:00

reprodukovaná hudba

14:00 – 14:45

Benada Clarion Grandhotelu Zlatý lev - cooking show

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Miroslav Grusz - šéfkuchař MG restaurace, cooking show

17:00 – 17:45

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

18:00 – 20:00

konec

20:00

Škola Kávy Coffee stage

otevření areálu

14:00

reprodukovaná hudba

14:00 – 14:20

bude doplněno

14:20 – 19:00

reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna

otevření areálu

14:00

reprodukovaná hudba

14:00 – 15:00

Vinařství Arte Vini a Melememaso - Arte Vini - sommeliér Vlastimil Ducký + Melememaso (paštiky Great Taste Awards) - Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

15:00 – 15:45

Vinařství Holakovský - sommeliér Ing. Jakub Smrčka - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

16:00 – 16:45

Vinařství Knoll - sommeliér Stanislav Crhák - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

18:00 – 18:45

reprodukovaná hudba

18:45 – 20:00

konec

20:00

Sobota 11. 9. 2021 10:00 - 20:00

Big Green Egg Cooking stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Pepper Field - cooking show

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - bude doplněno

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Iveta Fabešová - cukrářská show

13:00 – 13:45

Vaříme s regionální potravinou Libereckého kraje - Jan Horký - kapitán Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR a Židek Václav - člen rady kraje, řízení resortu životního prostředí a zemědělství

14:00 – 14:45

Jaroslav Sapík - ukázky vaření zvěřiny - Českomoravská myslivecká jednota

15:00 – 15:45

Klára Michalová - Šéfredaktorka časopisu Prima FRESH Klára Michalová a hosté

16:00 – 16:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

17:00 – 17:45

Hermès Karel & HK Dancers - umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace.

18:00 – 20:00

konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Škola Kávy Coffee stage

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

bude doplněno

10:20 – 17:00

reprodukovaná hudba

17:00 – 20:00

konec

20:00

Vinařská zóna - řízené degustace

otevření areálu

10:00

reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Vinařství Holakovský - sommeliér Ing. Bc. Jiří Holakovský - 250 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

12:00 – 12:45

DIVINUM - sommeliér Čeněk Petrucha - 395 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

13:00 – 13:45

Vinařství Arte Vini a Melememaso - Arte Vini - sommeliér Vlastimil Ducký + Melememaso (paštiky Great Taste Awards) - Jan Knecht - 399 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

14:00 – 14:45

Vinařství Thaya - sommeliér Ing. Jakub Smrčka - 299 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

15:00 – 15:45

bude doplněno

16:00 – 16:45

Vinařství Knoll - sommeliér Stanislav Crhák - 200 Kč + dárek, sklenice na víno od Crystalexu.

17:00 – 17:45

reprodukovaná hudba

17:45 – 20:00

konec

20:00
loading