Dětský koutek

Nahoru
PAV_4616-n kopie

Postaráme se spolu s našimi partnery o vaše ratolesti od kojenců až po školáky.

MonPeri Baby zóna pro kojence a batolata - zázemí pro kojení, krmení, přebalení a odpočinek. Plenky i ubrousky MonPeri budou k vyzkoušení ZDARMA. Jako zpestření je přichystaný závod batolat v lezení.

Starším dětem bude určen program na Haribo Mini Workshop stagei. Děti se během workshopů stanou malými šéfkuchaři, naučí se připravit svačinku, užijí si hodně legrace, odnesou spoustu zážitků a spolu s tím i něco dobrého. Jednotlivé workshopy povedou profesionální kuchaři i kuchařské celebrity, několikrát za den vaše děti pobaví i Kouzelník Pan Kravata

Mnozí rodiče ocení i Raiffeisenbank mobilní Dětský koutek, který jim umožní na chvilku vydechnout a nasát tu pravou atmosféru food festivalu. Chybět nebudou ani oblíbené dětské atrakce, vybrané delikatesy a zázemí, které zpříjemní chvíle strávené na festivale dětem i rodičům. 

To vše bude pro vaše děti připraveno ZDARMA.  

#babyfriendlyfestival

1_haribo2_rsp0_mp

Zvířata

Nahoru

Psi a jiná zvířata mohou do areálu pouze na vodítku a s náhubkem. Je zakázáno jejich volné pobíhání po areálu.

Vstupenky

Nahoru

Předprodej

Proč koupit vstupenky v předprodeji? Vyhnete se frontám u vchodu a ještě budete mít jistotu, že se festival nevyprodá a vy ho tak navštívíte v den, který jste si vybrali.

Pátek 24. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Sobota 25. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

KOUPIT ONLINE

Na místě

Pátek 24. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

Sobota 25. května 100,- Kč

Děti do 140cm ZDARMA
ZTP ZDARMA

K dispozici bude jeden hlavní vstup, u kterého budou umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Pokud budete mezi hosty festivalu, najdete zde i samostatnou pokladnu označenou nápisem Akreditace.

Cena je včetně všech poplatků a DPH.

PARKOVÁNÍ a KYVADLOVÁ DOPRAVA ZDARMA: Parkování je v blízkosti areálu Vesec pro všechny ZDARMA. Parkovací plochy mají omezenou kapacitu, proto doporučujeme zvolit dopravu na festival pomocí naší autobusové kyvadlové dopravy z centra Liberce, která je také ZDARMA nebo MHD. Cesta kyvadlovou dopravou zabere méně než 10 minut.

Upozornění: Kupujte vstupenky pouze v pokladnách před vchodem do areálu, budou prováděny kontroly pravosti vstupenek.
Po opuštění festivalového areálu vstupenka pozbývá platnosti.

Měna

Nahoru

V prostorách areálu je základní měna česká koruna. Za degustační menu, pivo, víno a delikatesy se platí přímo u prodejců.

Provozní doba

Nahoru

Areál

Pátek 24.5.2019
14:00–21:00

Sobota 25.5.2019
10:00–20:00

Pokladny

Pátek 24.5.2019
13:30–19:00

Sobota 25.5.2019
9:30–19:00

Doprava

Nahoru

Sportovní areál Vesec. souřadnice GPS - Loc: 50.726412, 15.067904

Autem

Parkování zdarma

s dostatečnou kapacitou pro všechny návštěvníky. Umístění parkoviště je v těsné blízkosti festivalového areálu.

MHD

Kyvadlová autobusová doprava ZDARMA. 

Z centra města od OC Fórum Liberec. První autobus odjíždí v pátek 14:00hod. v 20ti minutových intervalech. V sobotu pak první autobus odjede v 10:00hod. v 15ti minutových intervalech. Cesta trvá do 10ti minut. Doprava autobusy zdarma bude zajištěna i zpět z areálu Vesce do centra Liberce a to po oba dva dny festivalu. Jízdní řád zde

Ubytování

Nahoru
Fresh festival - Ubytování obrázek

Předem bychom vám doporučili ubytování ve špičkovém a přitom cenově dostupném hotelu Clarion Grandhotel Zlatý Lev, který se stal partnerem FRESH FESTIVALU. Pokud se vám poštěstí, můžete zde potkat i známé tváře festivalu.

Clarion Grang hotel Zlatý Lev**** — Liberec www.clariongrandhotelzlatylev.com

Ztráty a nálezy

Nahoru

Pokud najdete cizí věc, odneste ji, prosím, na jednu z pokladen u vchodu do areálu.

Případné ztráty můžete po festivalu hlásit na emailu: petr@freshfestival.cz.

První pomoc

Nahoru

Na festivalu bude k dispozici stanoviště zdravotní služby první pomoci, které bude viditelně označeno a umístěno u hlavního pódia festivalu. K dispozici bude po celou dobu konání festivalu. V případě úrazu mimo dosah festivalové služby volejte telefony 155 nebo 112.

Pořizování záznamu

Nahoru

Do areálu je zakázáno, s výjimkou akreditovaných novinářů, vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. S těmito zařízeními vás bezpečnostní služba nevpustí dovnitř. Na jejím posouzení je, zda je dané zařízení profesionální či nikoliv.

Povoleny jsou kompaktní a digitální fotoaparáty.

Pokud fotíte pro média, je nutné kontaktovat s předstihem pořadatele na petr@freshfestival.cz.

Bezpečnost

Nahoru

Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků, střežení areálu a zařízení festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby jsou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY.

Bezpečnostní služba má mimo jiné pravomoci:

  • kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč, namátkových kontrol, osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů),
  • vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeného identifikačního náramku, agresivní osoba, silně podnapilá osoba, neautorizovaní prodejci porušující smlouvu o prodeji, nebezpečné osoby a podobně),
  • zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti,
  • ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Propagace firem a prodej

Nahoru

Propagace firem, reklamních značek a prodej zboží jsou na festivalu možné jen po domluvě s pořadatelem, kterého můžete kontaktovat na petr@fresfestival.cz. V případě porušení tohoto faktu bude dotyčný vyveden bezpečnostní službou.

>
loading