Areál

Sportovní areál Vesec, Liberec.

Sportovní areál ve Vesci je, v roce 2007 vybudovaným, areálem především pro běžce na lyžích, ale pravidelně se v něm konají i jiné sportovní a kulturní akce. Je známým a osvědčeným místem s výbornou dostupností, velkou kapacitou parkovacích míst, moderním zázemím a přírodou doslova všude kolem s krásným výhledem na Ještěd. Hlavní vstup bude umístěn přímo u parkoviště pro návštěvníky, kde budou umístěny pokladny s prodejem vstupenek. Pokud budete mezi hosty festivalu, najdete zde i pokladnu označenou nápisem Akreditace/Hosté.

Parkování ZDARMA s dostatečnou kapacitou pro všechny návštěvníky. Umístění parkoviště je v těsné blízkosti festivalového areálu.

Kyvadlová autobusová doprava ZDARMA. Z centra města od OC Fórum Liberec. První autobus odjíždí v pátek 14:00hod. v 20ti minutových intervalech. V sobotu pak první autobus odjede v 10:00hod. v 15ti minutových intervalech. Cesta trvá do 10ti minut. Doprava autobusy zdarma bude zajištěna i zpět z areálu Vesce do centra Liberce a to po oba dva dny festivalu. Jízdní řád zde.

mapa

Mapa areálu

bm_fresh2019_liberec_mapka_arealu

Jak to vypadalo
minulý rok?

Podívejte se na fotografie z minulého roku a nasajte jedinečnou atmosféru Fresh festivalu.

Zobrazit galerii
Fresh festival - obrázek
loading