Liberec - Park u bazénu 27. a 28.5.2017

BOSCH FRESH FESTIVAL již tento víkend v Liberci. Praktické informace pro návštěvníky!

Gurmánský festival v Liberci startuje poprvé, již tento víkend, 27. a 28. května. Pro návštěvníky je připraveno dobré jídlo a pití, klasická i netradiční gastronomie, zahraniční speciality, živé show věhlasných šéfkuchařů a další bohatý sobotní a nedělní program.

Koprovka s vizáží mýdlové bubliny nebo mojito ve rtěnce? To je molekulární gastronomie, kterou najdete na BOSCH FRESH FESTIVALU!

Gurmánský Bosch Fresh Festival je vyhlášený nejen fantastickou tradiční gastronomií, ale i gurmánskými zážitky různých směrů. Gastronomický směr, který bychom Vám ale chtěli přiblížit, je tak zvaný  MOLEKULÁRNÍ CATERING  nebo také  GASTRONOMIE TŘETÍHO TISÍCILETÍ.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Největší gurmánský festival letos zavítá do čtyř měst, Českých Budějovic, Plzně, Liberce a Pardubic a opět potěší všechny milovníky kávy. Na Coffee stage by Siemens se opět doví vše, co o kávě ještě nevěděli a ochutnají to nejlepší, co současný trh s kávou nabízí.  

Snoubení fantastického jídla s jedinečnými víny? Ano! Na gurmánském Bosch Fresh festivalu.

Letošní ročník gurmánského Bosch Fresh festivalu, se ponese v duchu prezentace nejen české, ale i zahraniční gastronomie. S podtitulem OCHUTNEJ SVĚT! láká milovníky dobrého jídla 4 měst, do Českých Budějovic, Liberce, Plzně a Pardubic. Všude představí nejen skvělé jídlo, ale také výborné víno a ukáže, jak vše...

Víte, jak chutná Baracuda nebo krokodýl? Na BOSCH FRESH FESTIVALU to zjistíte!

Gurmánský Bosch Fresh Festival, který se letos opět koná ve čtyřech městech - České Budějovice, Plzeň, Liberec a Pardubice, nabídne bohatý program založený na netradičních gurmánských zážitcích. Kromě klasických gastronomických pochoutek a živých vystoupení kuchařských es, přestaví festival také zajímavé  kulinářské...

Bosch Fresh festival oslaví 175. narozeniny plzeňského ležáku gurmánskou cestou kolem světa!

Letošní ročník gurmánského Bosch Fresh festivalu se rozjede do 4 měst, s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!  Všem návštěvníkům akce v Českých Budějovicích, Plzni, Liberci a Pardubicích nabídne kromě klasické gastronomie i mnoho ze zahraničních specialit a vše doplní výborným pivem světové kvality.  

OCHUTNEJ SVĚT se Zdeňkem Pohlreichem a dalšími, na BOSCH FRESH FESTIVALU, největším českém festivalu dobrého jídla a pití!

Liberec se spolu s dalšími městy, kterými jsou Plzeň, Pardubice a České Budějovice, stane hostitelem Bosch Fresh festivalu roku 2017. Že se jedná o prvotřídní akci, potvrzuje i fakt, že záštitu nad celým projektem převzal ministr zemědělství Marián Jurečka.  Jak je již pro tuto událost řadu let zvykem, půjde o...

Copyright © 2017 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook