Beko Fresh Festival Liberec 2019

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

2 dny zážitků
a pohody

20 restaurací
z celé ČR

10 pivovarů
s 40 druhy piv

8 vinařství
a řízené degustace

4 pražírny kávy
+ coffee stage

Plný novinek, takový bude gurmánský festival dobrého jídla a pití

Ve znamení nových gastronomických zážitků, pestřejšího programu i lepšího zázemí pro návštěvníky, takový bude Beko Fresh festival, který zavítá čtvrtý květnový víkend do severních Čech a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Areál Vesec, se v pátek 24. a sobotu 25. května stane centrem všech gurmánů a gurmetů.

Připravili jsme
pro vás
nové zóny

Podívejte se na představení nových zón

Pivní zóna

Nová pivní zóna vám pro vaše větší pohodlí nabídne velkokapacitní stan, ale i živou kapelu. Můžete se těšit na prezentace vybraných minipivovarů a delikatesy snoubící se s pivem.

Coffee zóna

DeLonghi coffee stage, Škola kávy a Roberto Trevisan a tím to nekončí. Těšte se na místní pražírny, kavárny, sladké dezerty a úžasnou vůni, která vás přivede až k této zóně.

Vinařská zóna

Prezentace českých i zahraničních vinařství a nově i řízené degustace, na které si můžete pořídit vstupenky v předprodeji i na místě. To není jediný program, který na vás bude ve velkokapacitním stanu čekat.

PAV_3191-n
b-PAV_0436

Dětská zóna

Od kojenců po školáky. V Monperi baby zóně nakrmíte i přebalíte miminka. Připravit svačinku nebo ozdobit cupcake vaše děti naučíme na Haribo miniworkshop stagi, nechybět bude ani kouzelník a oblíbené dětské atrakce v Raiffeisenbank dětském koutku.

Barová zóna

Nejen špičkové koktejl bary, ale také pohoda a odpočinek. Kvalitní značkový alkohol od mistrů barmanů si můžete vychutnat v plážovém lehátku, sedacím vaku nebo si s drinkem v ruce užívat set chilloutového Dje.

Nové gastronomické zážitky

Nejzajímavější trendy a koncepty přípravy pokrmů, které hýbou světem. Nové restaurace, bistra, foodtrucky a streetfoody z celé ČR i top restaurace z vašeho kraje.

veverka s cibulkou

Ekologie
na festivalu

První krok, ale pro nás důležitý. Naší snahou je maximálně omezit používání plastů na festivalu. Od teď budeme používat jen ekonádobí a také oplachovače sklenic. Máte svůj oblíbený příbor nebo půllitr? Klidně si ho přineste a pomůžete udělat festival o něco ekologičtější.

Fresh festival - obrázek

Liberec

Sportovní areál Vesec

Zbývají 2 dny

PAV_3459 kopie

Novinky

Gastronomické zážitky už tento pátek a sobotu na Beko Fresh festivalu v Liberci

Gastronomické zážitky už tento pátek a sobotu na Beko Fresh festivalu v Liberci

Tento pátek a sobotu doporučujeme naplánovat si pohodu ve skvělé společnosti dobrého jídla a pití, nechat si v žaludku místo na vybrané…

Pohlreich se těší na mořské ježky a Hejlík na nadívaná holoubátka. BEKO FRESH festival bude nabitý zážitky

Pohlreich se těší na mořské ježky a Hejlík na nadívaná holoubátka. BEKO FRESH festival bude nabitý zážitky

BEKO FRESH festival by se letos dal nazvat festivalem zážitkovým. Nejen, že se budou prezentovat ty nejlepší restaurace z celé České republiky…

Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace

Beko Fresh Festival – novinky, gastronomická překvapení a inovace

Třetí ročník gurmánské akce Beko Fresh Festival, která se koná v Liberci v areálu Vesec v pátek a v sobotu 24. – 25. května,…

Více novinek
loading