Bosch Jihočeský kraj

Program

SOBOTA 9. 6. 2018 NEDĚLE 10. 6. 2018

SOBOTA 9. 6. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
12:30 - 13:00 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
13:30 - 14:00 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
14:30 - 15:00 Zdeněk Pohlreich
15:30 - 16:00 Honza Krob - Fine food Academy
16:30 - 17:00 Klára Michalová + zprávaři TV Prima
17:30 - 18:00 Show restaurace Valmer - Martin Košťál
18:30 - 19:00 Petr Stupka - Kuchařské čarování s ČRo České Budějovice
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:45 Petr Stupka - Rio Mare cooking show
11:45 - 12:00 Slavnostní zahájení - primátor Českých Budějovic Ing. Jiří Svoboda
12:00 - 12:45 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 13:30 Václav Berka - škola čepování s Pilsner Urquell
13:30 - 14:05 Klára Michalová + Karel Voříšek z TV Prima
14:15 - 15:00 Kortus Martin - Natural Mallorca cooking show
15:15 - 15:50 předání cen soutěže: Chutná hezky, jihočesky
16:00 - 16:45 Zdeněk Pohlreich
17:00 - 17:45 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
18:00 - 18:45 Filip Töpfer - Husí Játra cooking show
19:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Lněníček - Espresso Longberry
12:30 - 13:00 Významný host Školy kávy - Roberto Trevisan a Vladimír Poštulka - významný labužník a gurmet kritik
13:30 - 14:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
14:30 - 15:00 Host Školy kávy – Vu Van Tuan a Gustavo Guillen – diskuze na téma pěstování, zpracování a kvalita kávy ve Vietnamu a v Hondurasu.
15:30 - 16:00 Host Školy kávy – Martin Třešňák – Fair trade a sociální pražírna kávy Fair & bio
16:30 - 17:00 David Stránský - Kavárna na cestě
17:00 - 20:00 reprodukovaná hudba
20:00 konec

NEDĚLE 10. 6. 2018

Beko Workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 Show restaurace Valmer - Martin Košťál
12:30 - 13:00 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
13:30 - 14:00 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
14:30 - 15:00 Radek David - La Veranda Praha
15:30 - 16:00 Vodochodský Ivan
16:30 - 17:00 Honza Krob - Fine food Academy
17:00 konec

Beko Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:45 Honza Krob - Fine food Academy
12:00 - 12:45 Radek David „Ochutnejme společné století“
13:00 - 13:45 Ivan Vodochodský
14:00 - 14:45 Tomáš Kubíček - Kayser cooking show
15:00 - 15:45 Ocknecht Petr - hmyz na talíři
16:00 - 16:30 vyhlášení vítězů a předání cen
16:30 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec

Bencini Caffé Coffee Stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:30 reprodukovaná hudba
11:30 - 12:00 David Stránský - Kavárna na cestě
12:30 - 13:00 Host Školy kávy – Gustavo Guillen – diskuze na téma pěstování, zpracování a kvalita kávy v Hondurasu
13:30 - 14:00 Host Školy kávy - Goran Jozič – originální příprava kávy z džezvy/turecké kávy – prezentace její přípravy a ochutnávka a Roberto Trevisan - ukázka pražení kávy a diskuze, světlé nebo tmavé?
14:30 - 15:00 Host Školy kávy – Martin Třešňák – Fairtradová a sociální pražírna kávy Fair & bio
15:00 - 16:00 Lněníček - Espresso Longberry
16:00 - 17:00 reprodukovaná hudba
17:00 konec
Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage: od 12:00hod

  • Vitello Tonnato
  • Široké nudle s rajčaty a “Jihočeskou Bottargou”
  • Pluma z vepřového s konfitovaným česnekem a omáčkou z černého piva a medu

 

Menu 2:

Beko cooking stage: od 16:00hod

  • Marinovaný lososový pstruh v červené řepě  citrusovými plody plodů
  • Kuskus v pečenou zeleninou, makadamskými ořechy a sýrem Burrata
  • Candát s mladou kapustou a slaninou

Menu 3:

Beko Workshop stage: od 14:30hod

  • Pluma z vepřového s konfitovaným česnekem a omáčkou z černého piva a medu
Ivan Vodochodský

Ivan Vodochodský


Facebook: Ivan Vodochodský

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  •  CUKETOVÉ ŠPAGETY S PESTEM Z MEDVĚDÍHO ČESNEKU
  • HOVĚZÍ KRK S HOUBOVÝM RAGÚ
  • SALÁT Z PEČENÉHO CHŘESTU

Menu 2:

Beko Workshop stage:

  •  KIMCHI RAMEN – polévka - životabudič s fermentovaným zelím a miso pastou
Tomáš Kubíček

Tomáš Kubíček

Kayser cooking show
www.barman.cz

Menu 1:

Beko cooking stage:

Menu 2:

Beko Workshop Stage:

Radek David

Radek David

Ochutnejme společné století
www.spolecnestoleti.cz

Facebook: Radek David

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • 1918 - Placky z bramborových škubánků s anglickou slaninou a restované houby
  • 1968 - Krkovice, česnekový konfit, pečená cibule, kroupy s uzeným kolenem, restované špenát a tymiánová omáčka
  • 2018 - Marinovaný ananas, mučenka, kokosový crumble a pěna z kokosového mléka

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Letní závitky plněné lososem, mrkví, pórkem, okurkou, koriandrem a sójová omáčka
Martin Kortus

Martin Kortus

Natural Mallorca
www.naturalmallorca.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Ajo blanco na toustu s mandlovým prachem
  • Risotto z bílého chřestu, zauzené máslo, pistácie
  • Čerstvé fíky na pepři flambované na Grand Marnie

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Pravé italské risotto - jak připřavit tradiční italský pokrm z rýže a sezonních surovin
Petr Ocknecht

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Cvrček na másle
  • Bourec na kari omáčce
  • Švábí špíz na asijském salátku

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Cvrček na másle
  • Smažený šváb
Klára Michalová + Karel Voříšek z TV Prima

Klára Michalová + Karel Voříšek z TV Prima

Prima FRESH cooking show

Facebook: Klára Michalová + Karel Voříšek z TV Prima

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • studená polévka Tarator
  • čekankový salát s chřestem a gorgonzolou
  • citronový cheesecake ve skleničce

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • cibulové smaženky bhajis s mátovou raitou
Petr Stupka

Petr Stupka

Rio Mare cooking show, ČRo ČB cooking show
www.kulinar.cz

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • bruschetta se šlehanou paštikou z tuňáka a chřestem
  • bramborové krokety s tuňákem listový salát s grilovanými cibulkami a ořechy
  • ovocné smoothie s pohankou a skořicový křup

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Bramborové krokety s tuňákem
Tomáš Drastík

Tomáš Drastík

extrémní catering
www.extremnicatering.cz

Více informací

Filip Töpfer

Filip Töpfer

Husí játra cooking show
www.husijatra.cz

Facebook: Filip Töpfer

Menu 1:

Beko cooking stage:

  • Kurz Foie gras a udelame si i kachni srdce
Martin Košťál

Martin Košťál

Show restaurace Valmer
www.valmer.cz

Více informací

Menu 1:

Beko workshop stage:

  • Flank steak, fenyklové ragú s cizrnou, bramborové čipsy a papriková omáčka

Honza Krob

Honza Krob

Fine food Academy
www.ffacademy.cz

Více informací

Menu 1:

Beko cooking stage

  • Krevetová polévka v thajském stylu,
  • Exotická ryba pečená v banánových listech,
  • Rýže vařená v kokosovém mléce s pomerančem, granátovým jablkem a mangovým sorbetem.

Menu 2:

Beko workshop stage:

  • Exotické ryby - jejich příprava a zpracování. 
Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook