Gurmánský festival
dobrého jídla a pití

Program

SOBOTA 7. 5. 2016 NEDĚLE 8. 5. 2016

SOBOTA 7. 5. 2016

Bosch workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 12:30 Jitka Ulihrachová - Makro cooking show
13:00 - 13:30 Petr Klemeš – Chilližrout hot food cooking show
14:00 - 14:30 Zdeněk Pohlreich
15:00 - 15:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
16:00 - 16:30 Klára Michalová - Prima Fresh - sladká kuchařka
17:00 - 17:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
18:00 - 18:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
19:00 - 19:30 Petra Tomanová - restaurace Kodo - škola Sushi
19:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 Jan Malachovský - Retigo cooking show
11:00 - 12:00 David Jurásek - Davídek a jeho koření cooking show
12:00 - 13:00 Zdeněk Pohlreich
13:00 - 14:00 Míša Salačová a Katka Homolová - Cool brno blog cooking show
14:00 - 15:00 Klára Michalová - Prima Fresh cooking show
15:00 - 16:00 Petr Stádník - Makro cooking show
16:00 - 17:00 Zdeňek Pohlreich
17:00 - 17:30 Vojtěch Homolka - škola čepování se sládkem Pilsner Urquell
17:30 - 18:00 Vladimír Vaňek a Vladislav Stuparič - párování sýrů s Králem Sýrů
18:00 - 19:00 Markéta Krajčovičová - božské dorty od Markéty + Ivan Vodochodský - Evropský parlament
19:00 - 20:00 Petr Kolář - koncert
20:00 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Petr Klemeš – Chilližrout hot food cooking show
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
14:00 - 14:30 Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru
15:00 - 15:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
16:00 - 16:30 Ivan Vodochodský grill show
17:00 - 17:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
18:00 - 18:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
19:00 - 19:30 bude upřesněno
19:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 bude upřesněno
12:00 - 12:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
13:00 - 13:30 Era Cafe
14:00 - 14:30 Ivo Ptáčník - Laura Coffee
15:00 - 15:30 Nikola Knězáčková - Penerini coffee, domácí příprava kávy, aneb jak si doma připravit levně a kvalitně kávu
16:00 - 16:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
17:00 - 17:30 Era Cafe
18:00 - 18:30 Ivo Ptáčník - Laura Coffee
18:30 - 21:00 reprodukovaná hudba
21:00 konec

NEDĚLE 8. 5. 2016

Bosch workshop stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
12:00 - 12:30 Petr Ocknecht - entomofágie
13:00 - 13:30 Karolína Kamberská - Bosch cooking show
14:00 - 14:30 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
15:00 - 15:30 Petra Tomanová - restaurace Kodo - škola Sushi
16:00 - 16:30 Marcel Ihnačák
17:00 - 17:30 bude upřesněno
17:30 - 18:00 reprodukovaná hudba
18:00 konec

Bosch Cooking stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 12:00 Život z pánve: Petr Erin Kovac, finalista Kuchaře roku 2015/16
12:00 - 13:00 Marcel Ihnačák
13:00 - 14:00 Vlastislav Nedorostek - La Bouchée
14:00 - 15:00 Petr Ocknecht - entomofágie
15:00 - 16:00 Martin Čavara - Restaurace Na Pekárně
16:00 - 17:00 Petr Koukolíček molekulární kuchyně a extrémní catering
17:00 - 17:30 vyhlášení vítězů a předání cen z rukou hejtmana jihomoravského kraje pana Michala Haška
18:00 konec

Grill stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Vojtěch Hrubý – Chilližrout hot food cooking show
12:00 - 12:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
13:00 - 13:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
14:00 - 14:30 Jan Jašek - My Chilli grill show
15:00 - 15:30 Filip Töpfer - Husí játra grill show
16:00 - 16:30 Adam Robenek Outdoorchef grill show
17:00 - 17:30 David Jurásek - Davídek a jeho koření grill show
17:30 - 18:00 reprodukovaná hudba
18:00 konec

Coffee stage

10:00 otevření areálu
10:00 - 11:00 reprodukovaná hudba
11:00 - 11:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
12:00 - 12:30 Nikola Knězáčková - Penerini coffee, domácí příprava kávy, aneb jak si doma připravit levně a kvalitně kávu
13:00 - 13:30 Roberto Trevisan - škola kávy
14:00 - 14:30 Ivo Ptáčník - Laura Coffee
15:00 - 15:30 Jiří Lněníček - Espresso Longberry, jak připravit dobrou kávu doma i v restauraci
16:00 - 16:30 Era Cafe
17:00 - 17:30 Roberto Trevisan - škola kávy
17:30 - 18:00 reprodukovaná hudba
18:00 konec

Zdeněk Pohlreich

Teď vaří šéf!
www.zdenekpohlreich.cz

Facebook: Zdeněk Pohlreich

Více informací

Menu 1:

  • Italská polévka Ribolita 
  • Pluma s omáčkou Romesco a čerstvým chřestem
  • Vejce ala Carbonara

Menu 2:

  • Strascinati s králičím ragout bolognese
  • Králičí hřbet v lardu s lanýžovými nočky a šampaňskou omáčkou 
  • Mořský vlk au Pistou

Menu 3:

Bosch Workshop stage

  • Mořský vlk au Pistou

Marcel Ihnačák


Facebook: Marcel Ihnačák

Více informací

Menu 1:

  • Gehakte leber - jatrová paštika
  • Choulet - kroupy s kachním masem a fazolemi
  • Povidlové tašky

Petr Koukolíček

extrémní catering a molekulární kuchyně
www.petrkoukolicek.cz

Facebook: Petr Koukolíček

Více informací

Menu 1:

  • Jedlé ohniště - dřevěné uhlí z manioku a popel ze sépie

  • Krokodýl - v červené kari pastě, černá quinoa, pěna z medvědího česneku

  • Rozbité vejce - jedlá skořápka, jogurtový bílek připravený v kapalném dusíku, žloutek z pomeranče a pomerančového likéru, fialková vata

  • Nitro zmrzlina z mladého jehličí

Ivan Vodochodský

show Evropského parlamentu společně s Markétou Krajčovičivou

Facebook: Ivan Vodochodský

Více informací

Menu 1:

Cookong stage: Společně s Markétou Krajčovičovou v show Evropského parlamentu

Menu 2:

Grill stage: Na grill stage uděláme oblíbené recepty ze seriálu Ohnivý kuře

  • KUŘECÍ SATAY
  • KUŘE PIRI PIRI

Markéta Krajčovičová - božské dorty od Markéty

show Evropského parlamentu společně s Ivanem Vodochodským
www.misscake.cz

Míša Salačová a Kateřina Homolová

Cool Brno Blog vs Kates Cuisine cooking show
www.coolbrnoblog.cz

Facebook: Míša Salačová a Kateřina Homolová

Více informací

Menu 1:

  • Polévka: Miso soup
  • Hlavní chod: Tygří krevety v pomerančové omáčce s jasmínovou rýží
  • Dezert: Čokoládová pěna z avokáda s borůvkami

Jana Florentýna Zatloukalová

Kuchařka pro dceru
www.kucharkaprodceru.cz

Facebook: Jana Florentýna Zatloukalová

Více informací

Menu 1:

Cooking stage: Letní menu

  • Krémová cuketová polévka
  • Rychlý domácí kuřecí gyros
  • Jahodový krambl s rebarborou

Menu 2:

Grill stage: Grilování pro ženy

  • Zelenina na grilu ve třech podobách, kterými uchvátíte každého muže

Menu 3:

Workshop stage: Sedmero salátové bohyně

  • Sedm zásad, jak připravit ten nejlepší salát

Karolína Kamberská

Bosch cooking show

Facebook: Karolína Kamberská

Více informací

Menu 1:

  • Paštičky z listového těsta plněné uzenými rybami a rukolovým pestem

  • Šťavnatý losos s kořenovou zeleninou v páře a s citrusovým dipem

Petr Ocknecht

entomofágie aneb vaření z hmyzu
www.hmyznataliri.cz

Více informací

Menu 1:

Cooking stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos 
  • Štír macerovaný v rumu Presidente 15 aňos, koriandru, chilli a limetce, podávaný na mladém salátku

Menu 2:

Workshop stage:

  • Blanšírovaní cvrček na másle s bagetkou
  • Zophobas (velký moučný červ) na chilli zelenině, macerovaný na rumu Presidente 15 aňos
  • Smažený šváb s domácím chutney

Petr Stádník

Makro cooking show
www.makro.cz

Menu 1:

  • Pstruh - jednoduše a zase trochu jinak

Klára Michalová

Prima Fresh cooking show

Facebook: Klára Michalová

Petr Erin Kováč

Život z pánve - finalista soutěže Kuchař roku 2015/16

Facebook: Petr Erin Kováč

Menu 1:

  • jehněčí hřebínek v bylinkové krustě, purée z červené řepy, baby brambůrky obalené v černém seznamu, karotka a romanesco restované na másle s lesním ovocem a smržem plněným fáší z oštiepku a mandlí

Jan Malachovský

Retigo
www.retigo.cz

Více informací

Menu 1:

  • Předkrm: Candát v papilotě se šťovíkovou párou, chřest, limetkový olej, choron omáčka
  • Hl. chod: Stařený hovězí steak 500g, uzený smrkovým jehličím, ratatoullie mille feuille, pažitkové květy
  • Dezert: České buchty v rendlíku s tuzemským ovocem, karamelová omáčka, meduňkový olej

Martin Čavara

Restaurace Na Pekárně
www.napekarne.eu

Více informací

Menu 1:

  • Candát pošírovaný v bylinkovém másle s květákovým pyré
  • Chřestové rissoto sypané parmazánem
  • Tvarohové smažené nočky s jahodami a vanilkovým krémem

Petr Klemeš

Chilližrout hot food cooking show
www.chillibrani.cz

Facebook: Petr Klemeš

Více informací

Menu 1:

Workshop stage:

  • Cuketový salát s rukolou, chilli pestem a balsamicem 

Menu 2:

Grill stage: 

  • Grilované kuřecí filátko, krevety, meloun, mátové pesto 
Copyright © 2018 Pigs Production s.r.o. a Motor AG s.r.o. | Kontakt | Web od Beneš & Michl
facebook